SUURENDAGE INSENERTEHNILISTE LAHENDUSTE LOOMISE JA PROJEKTEERIMISE TÕHUSUST

Kvaliteetsed tehnilised lahendused ka kõige keerulisemate projektide jaoks

Kvaliteetsete tehniliste lahenduste tõhus väljatöötamine ja dokumenteerimine võib keeruliste ehitusprojektide puhul olla päris raske. Võtke Hilti endale appi, et saada selget asjatundlikku nõu, toodete kohta vajalikke tehnilisi andmeid ja lahendusi, mis aitavad täita projektile kehtestatud ohutus-, täpsus- kulutõhusus- ja kvaliteedinõudeid.

TUGI JA TEHNILISE INFO ALLALAADIMISE VÕIMALUSED

Meie kogenud insenerid saavad aidata teid kogu projekti kestel – alates projekteerimisest ning lõpetades paigaldamise ja hoonehaldusega. Meie tehniliste lahenduste pädevuskeskused ja projektijuhtimisbürood saavad olla abiks kohandatud lahendustega ja ehitusplatsil tegutsevad tugispetsialistid anda tehnilist nõu. 

Võtke meie inseneridega ühendust Laadige alla heakskiite, üldisi märkusi ja spetsifikaate

PROJEKTEERIMISTARKVARA JA -TEENUSED

Kui projekteerite betooni jaoks ankurdust või kavandate tehnosüsteemide paigaldamist, saab meie projekteerimis- ja modelleerimistarkvara teha teie ehitusprojektid lihtsamaks, ohutumaks ja tootlikumaks. Projekteerimisabina hõlmavad meie ehitusteenused ka insenertehnilist hindamist ja kohapealseid ankrukatseid.

PROFIS Engineering BIM-projekteerimis- ja modelleerimisteenused PROFIS Anchor channel Arvutusteenus Kuluhindamisteenus Insenertehnilised lahendused Objektil testimine

PIDEV KUTSEALANE ARENG

Pidevalt muutuvate projekteerimismeetodite ja valdkonna standarditega saate end kursis hoida akrediteeritud koolituste kaudu, mis on loodud teie tootlikkuse tõstmiseks. Pakume ka veebiseminare tehnilistel teemadel, nagu ankurduse projekteerimine, betooni tugevuse seire, keskkonnahoidlik ehitamine jne.

Tuletõkkekoolitused Ankurduskoolitused

TOODETE PROJEKTEERIMISE KESKUSED

Meie tehnoloogia, tarkvara ja teenused on uuenduslikud. Meil on oma teadus- ja arenduskeskused nii Euroopas, Põhja-Ameerikas kui ka Aasias ja teeme tihedalt koostööd rahvusvaheliste partneritega, et töötada välja lahendused, mis aitavad teil uusimaid standardinõudeid täita või ületada. Kas vajate abi Hilti tootespetsifikaatidega? Meie veebisaidilt leiate tooteinfo kiiresti: nii tehnilised juhendid, heakskiidud, katsearuanded, spetsifikaadid kui ka BIM/CAD-materjalid.

Ankurduse projekteerimise keskus Sarruste projekteerimise keskus Tuletõkete projekteerimise keskus Moodulkandurite projekteerimise keskus

RAKENDUSSPETSIIFILISED LAHENDUSED

Alates usaldusväärsest, eeskirjadele vastavast konstruktsioonist ja liimitud tugevdusest kuni tulekaitsesüsteemideni pakume mitmesuguseid rakenduslahendusi, mis aitavad teil täita ohutuse, täpsuse, kulutasuvuse ja kvaliteedi nõudeid.

Tehnosüsteemikandurite lahendused Madalpinge elektrilised lahendused Hiljem paigaldatava sarruse lahendused Alusplaadi Lahendused sildade remondiks, ehitamiseks ja lammutamiseks Maantee- ja raudteetunnelite ehituse ümberkujundamine

SEKTORISPETSIIFILISED LAHENDUSED

Kas tahate parandada projekteerimise tõhusust ja tegevuslikku paindlikkust? Pakume tuletõkke, ankurduse ja moodulkandurite lahendusi, mis kiirendavad kõiki projektietappe.

Kinnitamine terasele Fassaadid

PROJEKTEERIMISTARKVARA PROFIS

Tarkvara ankurduse ja sarruse kiiremaks ja täpsemaks projekteerimiseks

Jaga