Ehituse tulevik on siin

Ehitage oma äri üles täiustatud lahenduste abil

Kuidas saab teie ettevõte kasutada ära ehitussektori peamisi suundi, nagu digitaliseerimine, automatiseerimine ja säästvuse poole püüdlemine? Ja milline on parim viis, kuidas jääda konkurentsivõimeliseks selliste probleemide, nagu oskustööliste puudus, nende taust? Avastage, kuidas me saame aidata teie ettevõttel kindlustada tulevikku innovaatiliste ja ühendatud toodete, tarkvara ja teenustega, mis on mõeldud teie ehitusprojektide igaks etapiks.

Võta kasutusele uued ehitustehnoloogiad

Tööplatsi digitaliseerimine ja automatiseerimine on muutumas ehitustööde tootlikkuse peamisteks teguriteks. Kasutage meie integreeritud projekteerimisteenuseid, et saada kasu tööstusharu nõuetele vastavast BIM-metoodikast ja kiirendada oma projekte. Digitaalsed lahendused, nagu ehituse projekteerimise vahend ja poolautomaatne puurimisrobot Jaibot, võivad samuti aidata  kiiruse ja täpsuse lisamisel teie tööplatsi tööprotsessidesse. Ühtse Nuroni juhtmeta tööriistaplatvormi abil saate kasutada oma tööriistade andmeid, et teha teadlikke otsuseid oma tööriistalao kohta.

Avastage ühtne Nuroni akuplatvorm BIM disain ja modelleerimisteenus Hilti viimaste toodete kokkuvõte

Vähenda oskustööliste vajadust

Uued tehnoloogiad ja paigaldusmeetodid on tulnud selleks, et jääda. Valige tööriistad ja protsessid, mis aitavad kiirendada teie ehitusprojekte, vähendada vajadust oskustööliste järgi ja kaitsta teie meeskondi. Meie lahendused algavad otsekinnitussüsteemidest, mis kaotavad vajaduse ankurdamise ja keevitamise järele, kuni nutikate teemantpuurisüsteemideni. Samuti saate aidata suurendada töötajate mugavust ja vähendada nende väsimust, kasutades EXO-S kantavat eksoskeletti  ja EXO-T tööriista tasakaalustajat seinte lõhkumiseks ja puurimiseks.

EXO-S eksoskelett ülakehale Lahendused lihtsamaks kinnitamiseks Digitaalne asendi tööriist Lõikamise, komplekteerimise ja kokkupanemiseelsed teenused

Valige jätkusuutlikud lahendused

Jätkusuutlikkus on muutumas ehitusettevõtete tulevase edu seisukohalt ülioluliseks. Me saame aidata teil vähendada oma süsinikujalajälge ehitusetapis, suurendada energiatõhusust kasutusetapis ja aidata tagada oma hoonetele tervislikumat ja ohutumat keskkonda. Me töötame ümber ja sõnastame ümber ehituskomponente vastavalt rohelise sertifitseerimise kriteeriumidele ning meie tooted ja lahendused aitavad teil optimeerida tööprotsesse ja projekte, et vähendada jäätmeid ja suurendada energiatõhusust.

Jätkusuutlik ehitus Ringmajandus ehituses Sertifikaadid ja deklaratsioonid

Muuda oma äri sujuvamaks

Kas soovite oma äriprotsesse sujuvamaks muuta? Meie elektrooniline B2B-hankesüsteem, paindlikud tarnevõimalused ja täiustatud logistikalahendused aitavad lihtsustada meiega äritegevust. Kui valite meie tööriistapargi haldamise teenuse, saate juurdepääsu uusimatele ühendatud vahenditele kõikehõlmava kuutasu eest - see annab teile suurema kontrolli oma kulude üle. Ja meie ON!Track-seadmete haldussüsteemiga saate nautida võimsat tööriistapargi ja varude haldamist.

Tarnevõimalused Tööriistahaldusteenus ON!Track digitālā aprīkojuma pārvaldība

Laiendage oma äri

Viige oma ettevõte tulutoovasse tulevikku, tehes rohkem pakkumisi ja sõlmides vähem alltöövõtulepinguid. Lisades selliseid teenuseid nagu tuletõkke paigaldamine ja teemantpuurimine, saab teie ettevõte mitmekesistada ja kogeda kasvu. Võite loota meie peale, et pakume oma meeskonnale praktilist koolitust ja strateegiaid, kuidas võtta kasutusele tootlikkust suurendavad meetodid, näiteks ehitusinfo modelleerimine (BIM).

Tehnilised konsultatsioonid Teemantpuurimise süsteemid Uuenduslikud tuletõkkelahendused BIM projekteerimise ja modelleerimise teenused
Nuron akumulatora platforma

Nuron akuplatvorm kõigi teie tööriistade jaoks

Kas produktiivsus on teie jaoks oluline ja kas te saate seda usaldada?

Töötage Nuroni platvormi uusimate tööriistadega, mis aitavad teil tööd kiiremini ja tõhusamalt teha.

Jaga