- Kodu
- Äri optimeerimine
- Lahendused
- Ehitussektori trendid
- Jätkusuutlik ehitus
- Jätkusuutlikkus ringlmajanduse abil
Ringlus - teha vähemaga rohkem
Ringmajandus on kasulik nii keskkonnale kui ka ehitussektorile.
Meie globaalses majanduses taaskasutatakse vähem kui 10% meie ressurssidest. Kui hooned ei ole enam elujõulised, võetakse ainult 40% ehitusjäätmetest ringlusse või kasutatakse uuesti. Kui võtate kasutusele ringmajanduse äristrateegiad, mis integreerivad jätkusuutlikkuse tegurid majanduslike tegurite kõrval, siis aitate mitte ainult vähendada oma mõju keskkonnale, vaid tagate ka oma ettevõtte pikaajalise edu.
Üleilmse jäätmetekke praegune olukord
Tonnides tekitatud jäätmeid aastas
Maailmas tekib igal aastal umbes 2 miljardit tonni jäätmeid ja see arv suureneb veelgi
tonne plastikut aastas
Lisaks sellele tekib aastas 54 miljonit tonni elektroonikajäätmeid, millest ainult 17,4% võetakse ringlusse.
toodetud ülemaailmselt aastas
1/3 kõigist ülemaailmsetest jäätmetest tekib ehitussektoris.
pakendijäätmeid aastas
Keskmine Euroopa kodanik toodab aastas peaaegu 180 kilo pakendijäätmeid.
Miks ringlus?
Maksimeerige väärtust, vähendades ressursikasutust kogu oma ehitusprojektides
Erinevalt lineaarsest majandusmudelist, kus tooteid kasutatakse ainult üks kord ja tekib palju jäätmeid, on ringmajandus suunatud maksimaalse väärtuse loomisele tooraine ja ressursside minimaalsest kasutamisest. Meie abiga saab teie ettevõte teha kogu tarneahela ulatuses vähemaga rohkem. Alates planeerimisfaasist, kus meie tarkvara ja teenused aitavad teil optimeerida oma projekte, et vähendada jäätmeid, kuni ehitusfaasini, kus meie tööriistad ja tugisüsteemid on kavandatud taaskasutamiseks, kuni meie ringlussevõetud sisuni.
Vähendage raiskamist
Meie seadmete haldamise lahendused aitavad sujuvamaks muuta teie tööriistaladu
Meie tööriistapargi haldusteenus aitab teie jätkusuutlikkuse teekonnale lisada ringluse. See aitab tagada, et teil on ainult vajalikud elektrilised tööriistad, vähendades ressursikulu ja tõhustades samal ajal teie tegevust. Saate alati kvaliteetsed tööriistad, mis on ehitatud kestma ja mida parandatakse, et need kestaksid kauem. Kui teie tööriistad on lepingu lõppedes endiselt tootlikud, saate otsustada, kas kasutada neid sama kuutasu eest või uuendada neid.
Kas vajate midagi vaid paariks päevaks või nädalaks? Kasutage meie teenust Tools on Demand, et katta oma tippnõudluse või projektispetsiifiliste vajaduste katmine.
Meie varahaldustarkvara ON!Track abil saate tuvastada kasutamata või kadunud varad, kui liigute projektist projektile.
Ära raiska üleliigselt
Võimaluse korral kasutame uuesti tööriistu ja osi, mida te enam ei vaja.
See on sujuv protsess: me võtame elektrilised tööriistad, akud ja tarvikud sinult tasuta vastu, kus iganes sa ka ei asuks. Võtame isegi konkurentide tööriistad ja akud. Aga mis juhtub nendega?
Mõned tööriistad, mis on funktsionaalselt võrdväärsed uute tööriistadega, liituvad meie lühiajalisse reservi, mis kompenseerib vajadust toota ja transportida uusi seadmeid. Teised annetatakse mitteintensiivseks kasutamiseks humanitaar- ja haridusorganisatsioonidele. Osad, mis vastavad meie kvaliteedistandarditele, kasutatakse uuesti meie remondikeskustes. Umbes 160 000 varuosa kasutati 2023. aastal uuesti, millega säästeti umbes 120 tonni elektroonikat, mootoreid ja rootoreid, mis vastab umbes 1000 tonnile CO2.
Lõputu taaskasutus
Kui me ei saa midagi taaskasutada, tagame, et see töödeldakse ringlusesse.
Tööriistad või varuosad, mida ei saa taaskasutada, käideldakse meie kvalifitseeritud ülemaailmsete ringlussevõtupartnerite poolt.
Võtame vastutuse oma toodete eest kogu nende eluea jooksul. Suur osa tüüpilise tööriista massist koosneb kvaliteetsetest metallidest, mida saab praktiliselt lõputult taaskasutada erinevate rakenduste jaoks, ja kuigi me saavutame oma turgudel kõrgetasemelise mittetermilise taaskasutuse taseme, jätkame koostööd oma taaskasutuspartneritega, et suurendada tootlust veelgi.
Meie ringluse teekond
Hilti tööriista mass on ringlussevõetud materjal.
Me vähendame toorainete kasutamist, suurendades oma toodetes ringlussevõetud terase ja plastiku osakaalu.
tööriistad, akud ja tarvikud koguti Hilti poolt 2023. aastal
Toetage taaskasutust, lastes meil oma aegunud tööriistad tasuta kokku koguda. Me leiame võimalusi nende taaskasutamiseks või ringlusse võtmiseks.
kõigist aegunud tööriistapargi haldamise vahenditest kasutati uuesti
Jätkuvalt suurendame aegunud Fleet Management'i tööriistade arvu, mida taaskasutatakse terviklike tööriistade või komponentidena.
kogutud elektroonikajäätmetest 81% on tõhusalt ringlusse võetud.
Töötame selle nimel, et tagada terase, vase ja alumiiniumi kõrge tase rahvusvahelistes kaubatsüklites.
Esimene tööstusharu: ringluse mõõtmine
Erinevalt CO2-st ei ole rahvusvaheliselt tunnustatud meetodit ringluse mõõtmiseks. Seega töötasime koos BCGga välja uue Circelligence'i meetodi. Nüüd saame igal aastal hinnata kogu oma tooteportfelli selle põhjal, kui hästi on ringlusse võtmine rakendatud. Meie arvutused hõlmavad selliseid valdkondi nagu ringlussevõetud materjalid, tootedisain, tootmismeetodid, kuidas me oma vahendeid haldame ja mis juhtub toote elutsükli lõpus.
Hilti lahendused, mis aitavad teie ettevõttel jätkusuutlikult tegutseda
Üheskoos jätkusuutlikumad
Avastage lahendusi, mis aitavad teil vähendada oma süsinikujalajälge, tagades samal ajal teie ettevõtte jätkusuutliku kasvu ka tulevikus.
Avastage jätkusuutlikud lahendusedRohelised ehituslahendused
Investeerige uuenduslikesse ehituslahendustesse, mis aitavad teil teostada sertifitseeritud ja jätkusuutlikke ehitusprojekte.
Võtke oma tööriistakulu kontrolli alla
Lihtsustage finantsplaneerimist koos Fleet Managementiga(tööriistapargi haldamise teenus). Fikseeritud kuutasu katab kõik teie tööriistad, sealhulgas nende kasutamise, hooldus- ja remondikulud.
Avastage Fleet Management (tööriistapargi haldamise teenus)Tekstis kasutatud allikad:
https://www.rolandberger.com/en/Insights/Publications/It%E2%80%99s-time-for-construction-to-embrace-the-circular-economy.html
https://globisinsights.com/purpose/sustainability/circular-economy
https://www.mckinsey.com/capabilities/sustainability/our-insights/mapping-the-benefits-of-a-circular-economy
https://www.europarl.europa.eu/news/en/headlines/economy/20151201STO05603/circular-economy-definition-importance-and-benefits
https://www.wri.org/insights/5-opportunities-circular-economy
https://www.bbva.ch/en/news/advantages-and-disadvantages-of-the-circular-economy/
https://sensoneo.com/global-waste-index-2019/