Construction safety

SUURENDAGE EHITUSOHUTUST

Kaitske oma töötajaid ja projekteerige ohutumaid hooneid

Ehitusel juhtunud õnnetused, vigastused ja pikaajalised haigused võivad üksikisikuid ja ettevõtteid väga palju mõjutada. Seega ei piirdu me üksnes nõuete ja eeskirjade järgimisega, vaid seame ohutust tööriistade, tarkvara ja teenuste väljatöötamisel esmatähtsaks. Kõik meie lahendused on mõeldud selleks, et võimaldada teie meeskondadel töötada ohutumalt ja mugavamalt ning aidata teie ettevõttel projekteerida ohutumaid ja vastupidavamaid hooneid. 

KASUTAGE UUENDUSLIKKE OHUTUSSÜSTEEME

Kui olete kaitstud, saate enesekindlamalt tööd teha. Meie ohutusuuendused hõlmavad aktiivse vibratsioonivähendusega (AVR) tööriistu, mis vähendavad labakäe ja käsivarre vibratsiooni, ning aktiivse pöördemomendi jälgimise (ATC) tehnoloogiat, mis aitab vältida elektritööriistade tagasilööke. Pakume ehitusplatsil kasutamiseks kõike, alustades tolmu eemaldamise süsteemidest, mis ühendavad endas tööriistu ja tolmuimejaid, ning lõpetades juhtmevabade kinnitusvahenditega BX 3, mis on konstrueeritud puhtama, vaiksema ja peaaegu tolmuvaba alternatiivina puurimisele.

DRSi tolmu eemaldamise süsteemid Akutoitega naelapüstol BX 3

PIDAGE PROJEKTEERIMISEL SILMAS OHUTUST

Kas soovite ehitada seismiliste tingimuste jaoks mõeldud ankursüsteeme? Kas teil on vaja tõhusalt dokumenteerida tuletõkete või kinnituste paigaldamist? Ehk huvitab teid ehitusteabe modelleerimine (BIM), et saaksite kasutada betoneeritud seadmeid või koosteteenuseid, et teie projekti ehitusetapis ei oleks puurimine ega keevitamine vajalik. Meie tarkvaralahendused aitavad teil muuta oma ehitusprojektid ohutumaks, nõuetele vastavaks ja tootlikumaks.

Projekteerimistarkvara BIM projekteerimis- ja modelleerimisteenused

LIHTSUSTAGE NÕUETELE VASTAVUSEGA SEOTUD ÜLESANDEID

Tagage oma projektide vastavus ohutusnõuetele ehitusseadmete haldussüsteemiga ON!Track. ON!Track automatiseerib ja lihtsustab vastavusega seotud ülesandeid. Süsteemi abil saate hoiatuse iga kord, kui mõni tööriist või seade vajab hooldust, kalibreerimist või testimist või isegi siis, kui töötajad vajavad koolitamist. Teie meeskonnad saavad tööriista skannides hõlpsasti kontrollida, kui kaua saab seda ohutult kasutada.

Alustage ON!Tracki kasutamist

JÄRGIGE OHUTUSNÕUDEID

Keerukate töötervishoiu ja -ohutuse eeskirjade järgimine ei ole alati lihtne. Olukord võib kiiresti muutuda ja ohutuse rikkumised võivad tekitada kulukaid viivitusi projekti elluviimisel. Selleks et aidata teil nõudeid järgida ja leida oma ehitusprojektide jaoks õige lahendus, on Hilti veebisaidil esitatud üksikasjalikud andmed tootekinnituste ning tolmu-, müra- ja vibratsioonitasemete kohta. Samuti võite meiega asjatundliku nõu saamiseks ühendust võtta.

Teave üksikute toodete kohta Kinnitused, üldised märkused, spetsifikatsioonid ja raalprojekteerimise andmed

Jaga