HOIDKE EHITUSKULUD KONTROLLI ALL

Lahendused projektide tähtajaliseks ja eelarveliseks lõpetamiseks

Ehituses tekib ikka probleeme. Projektid lähevad esialgu plaanitust pikemaks ja tehakse vigu. Sageli toob see kaasa eelarve ületamise ja kulukad viivitused. Ent saate oma ettevõtte kasumlikumaks teha ja kulutused kontrolli all hoida, kui valite tooted, teenused ja tarkvara, mis on loodud raiskamise ja inimlike vigade vähendamiseks, tööjõukulude kokkuhoiuks ja tööriistapargi optimeerimiseks. Saame aidata teil leida ja hankida kulutõhusad lahendused, millega saate oma projektid valmis õigeks ajaks ja eelarve piires.

SÄÄSTKE MATERJALIKULUDELT


Ehitusmaterjalide raiskamise vähendamine hoiab teid konkurentsis ja ühtlasi hoiate keskkonda. Pakume ehitusplatsidele tuletõkketelliseid, mis aitavad vähendada mördi raiskamist, ja koosteteenuseid (nt komplekteerimine). Projekti kavandamisel ja projekteerimisel saate jälgida, et ehitusplatsil kasutatakse ainult vajalikke tootekoguseid, kui optimeerite projekteerimist meie tarkvara ja ehitusinfo modelleerimise (BIM) teenustega. 

Juhtmeta akudosaator HDE 500 Tuletõke ja tulekaitse Komplekteerimise, lõikamise ja eelmontaaži teenused BIM-projekteerimis- ja modelleerimisteenused Projekteerimistarkvara

SÄÄSTKE TÖÖJÕUKULUDELT

Töötajate töötunnid ehitusplatsil on üks suurimaid projektikulusid. Ühtlasi on oskustöölised väga nõutud, aga neid on vähe. Valige ehitusprojektide kulude paremaks haldamiseks tööjõuvajadust vähendavad lahendused, hoidmata seejuures kokku ohutuselt ja kvaliteedilt.

Teemantpuurimine, mida teeb vaid üks inimene

VÄHENDAGE VIGASID

Vähendage vigasid ning vältige kulukat ümbertegemist ja projektiviivitusi, kasutades Hilti digitaalseid dokumenteerimisvahendeid, mis jälgivad tuletõkete ja kinnituste paigaldamise kvaliteeti. Objektil olevad töötajad saavad kasu sellistest lahendustest nagu tehnosüsteemide moodulkandurid, mis kiirendavad ja lihtsustavad töid, või kohanduva pöördemomendiga süsteem, mis tagab parema ankurpoltide paigaldamise kvaliteedi.

Tehnosüsteemide moodulkandurid Ankrute paigaldamine kohanduva pöördemomendiga süsteemiga

HOIDKE TÖÖRIISTAKULUD KONTROLLI ALL

Hilti tööriistahaldus aitab vähendada tööriistakulusid ja need kontrolli all hoida: kuutasu hõlmab projekti kõigis etappides vajalike Hilti tööriistade kasutamist, parandust ja mudeliuuendusi. ON!Track aitab kulusid kontrolli all hoida, aidates teil kiiresti üles leida kadunud või üleliigsed tööriistad, et mitte kulutada aega ja raha uute rentimisele või ostmisele. Peale selle saavad meie tootlikkuseksperdid analüüsida ON!Trackis olevaid andmeid, et aidata teil oma tööriistaparki optimeerida.

ON!Tracki seadmehaldus Tööriistapargi haldamine

Hilti teenused

Toetame oma kliente ja seisame oma tööriistade kvaliteedi eest, pakkudes eesrindlikku teenindust. Sellepärast pakumegi kaheaastast kulumisgarantiid, mis hõlmab tagavaraosi, kohaletoimetamist ja parandust meie kulul. Teame, et tööriistaparandus tähendab tööseisakut, mistõttu lubame oma töökodades 3 päevast  parandusaega, et saaksite kiiresti tööd jätkata. 

Hilti teenused

Jaga