Worker unloading prefabricated modular support modules from a truck

MOODULKANDURISÜSTEEMIDE EELTOOTMINE

Kuidas eelmontaaži-, komplekteerimis- ja lõikamisteenused aitavad kaabli- ja torukandurid ehitusplatsile paigaldusvalmina

Moodulkandurisüsteemide kokkupanemine ja paigaldamine ehitusplatsil võib tähendada viivitusi, eelarve ületamist, materjalide hoiustamise probleeme ja jäätmeid või isegi õnnetusi. Hilti koosteteenused aitavad teil seda kõike vältida.

MIDA KUJUTAVAD ENDAST HILTI KOOSTETEENUSED?

Hilti pakub lahendusi alates BIM-projekteerimisest ning lõpetades kaabli- ja torukandurite kontrollimise ja dokumenteerimisega. Teame, millised probleemkohad on ehitusprojektides aja- ja ruumipiirangud, oskustööliste kulud ja puudus, õnnetusjuhtumi riskid, materjalide raiskamine ja transpordikulud.

Torude, kliimasüsteemide (küte, ventilatsioon, jahutus) ja kaablirennide jaoks sadade kandurite tellimine, lõikamine ja monteerimine ehitusplatsil on tohutult keeruline. Palju aega kulub väikeste komponentide sorteerimisele, nagu ka nende hoiustamisele ja transportimisele ning kõigi tugipostide õigesse pikkusesse lõikamisele enne paigaldamist.

Nende raskustega aitavad toime tulla meie koostekeskustes pakutavad teenused, mis parandavad teie tootlikkust, vähendades kulusid ja paigaldamisaega ning tagades ühtlasi ka parima kvaliteedi.

Eritellimusel rippkandurprofiilide, konsoolide, kanduripostide ja mitmeotstarbeliste kandurite eelmontaaž, õigete komponentide komplekteerimine ning tugipostide õigesse pikkusesse lõikamine on meie koosteteenused, mis aitavad teil hoida kokku raha ja aega.

MIDA MEIE EELTOOTMISTEENUSED ENDAST KUJUTAVAD?

Scanning pre-assembled support systems

Eelmontaaž

Eritellimusel eelmonteeritud mitmeotstarbelised kandurid, rippkandurprofiilid, konsoolid ja kanduripostid tarnitakse ehitusplatsile paigaldusvalmina.

Kiirendage ehitust torude, kaablirennide ja ventilatsioonikanalite kandurite tegemise ja monteerimise aja vähendamisega.

Worker kiitting and packaging modular support systems

Komplekteerimine

Ehitusplatsile tuuakse montaaživalmis eraldi komplektid, kus on sorteeritud komponendid ja õigesse pikkusesse lõigatud tugipostid koos kasutusjuhendiga.

Nii ei ole komponente puudu ning torude, ventilatsioonikanalite ja kaablirennide jaoks kandurite tegemine ja paigaldamine on lihtne.

Worker cutting channels for modular support systems

Lõikamine

Hilti tugipostid lõigatakse vajalikesse mõõtudesse ning vajaduse korral eemaldatakse kraadid ja tsingitakse lõikeääred.

Tellige lõiketööd Hilti spetsialistidelt ning hoiate kokku aega ja väldite õnnetusi.

LISAEELISED

Worker Icon

Vähem oskustööjõu kulusid

Kandurite tegemiseks ja paigaldamiseks on ehitusplatsil vaja vähem tööjõudu.

Quality Certificate Icon

Parem paigalduskvaliteet

Hilti täislahendus: Koostega tegelevad hea väljaõppega teenindusspetsialistid.

Approved Icon

Vähem tööohutuse ja -tervishoiu riske

Ühtegi tugiposti ei lõigata ehitusplatsil: Kui eeltootmine toimub kontrollitud keskkonnas, on õnnetusjuhtumite risk väiksem.

Competitive Advantage Arrow

Konkurentsieelis

Saate ajakavast kinni pidada ja teie teenused on väärtuslikumad. 

Jaga