TÄIUSTAGE SEADMETE HALDUST

Tõstke tootlikkust ja vähendage tööseisakuid tänu tööriistade digitaalsele haldamisele

Ehitusettevõtted kulutavad kuus keskmiselt ligi 100 tundi kadunud seadmete otsimisele, kasvatades topelttööriistade ja tarvikute ostmisega kiiresti kulusid. Saage teada, kuidas vältida kulukaid tööseisakuid, tõsta tootlikkust ning saada oma varud ja kulud paremini kontrolli alla, kasutades Hilti digilahendusi seadmete haldamiseks ja tööriistavaliku optimeerimiseks.

VÕTKE OMA VARA KONTROLLI ALLA

Kas teie ettevõttel on raskusi seadmete üle arvepidamise või tööriistade hooldusgraafikute jälgimisega? Lihtsustage protsesse seadmete haldussüsteemi ON!Track abil. ON!Track ühendab endas kindlad varaga seotud märgised ja sildid ning intuitiivse tarkvara, et saaksite kõikjal kiiresti juurdepääsu teabele oma vara asukoha ja oleku kohta. ON!Trackiga saate samuti jälgida tarvikuid, lihtsustades varude hoidmist optimaalsel tasemel.

Alustage ON!Tracki kasutamist

LÜHENDAGE TÖÖSEISAKUID TÄNU KIIREMALE PARANDUSELE

Hilti tööriistadel on pikk tööiga. Mõnikord lähevad aga isegi kvaliteetsed tööriistad katki. Kui nii juhtub, võib teie meeskond graafikust maha jääda. Lubage meil aidata teie meeskondadel jätkata tööd tänu garanteeritud kiirele parandusele. Tellige parandustöid otse ehitusplatsilt meie veebisaidi või mobiilirakenduse Hilti Connect kaudu või võtke ühendust meie klienditeeninduse meeskonnaga. Tööriistapargi haldusteenuse eest maksate kindlaksmääratud kuutasu, mis hõlmab kõiki tööriistade parandustöid, ning paranduse ajal saate kasutada renditööriistu. Kasutades seadmete haldussüsteemi ON!Track, väldite tööseisakuid tänu automaatsetele tööriistade hooldusega seotud hoiatustele.

Tööriistade parandus  Tööriistapargi haldamine

VÕTKE TÖÖRIISTADE JA SEADMETE KULUD KONTROLLI ALLA

Korralikult optimeeritud tööriistavalik aitab kulud kontrolli all hoida, sest maksate üksnes vajalike tööriistade ja seadmete eest. Tellige analüüs, et saada asjatundlikku nõu selle kohta, kuidas kujundada oma ärile parim tööriistavalik. Kas soovite oma kulud veelgi paremini kontrolli alla saada? Tänu Hilti tööriistapargi optimeerimise teenusele saate valida laia tööriistavaliku hulgast ja kasutada võrreldamatuid teenuseid (tasuta parandus, renditööriistad), et kärpida kulusid ja püsida igal ajal produktiivne.

Tööriistavaliku optimeerimine Hilti Tööriistapargi haldusteenus

VÕTKE OMA TÖÖRIISTAD KONTROLLI ALLA

Lihtsustage tööriistade ja seadmete haldust tänu ON!Trackile

Jaga