Asset Management for the construction industry

Ole produktiivne. Ole ajakohane. Hangi ON!Track

Varahaldus ehitussektorile

Ainult üks puudutus ekraanil või hiireklikk ja ON!Track ütleb sulle täpselt, mis tööriistad sul on, kus sinu varustus asub ja kes seda kasutab. Saad teavituse, kui seadmed vajavad hooldust või kalibreerimist. Kui on aeg uuendada tööluba või sertifikaati, saad teavituse aegsasti. Selle kriitilise teabe abil on tööde juhtimine lihtne, kasumlik ja nõuetele vastav.

ON!Track works using rugged barcode and Bluetooth tags on your equipment that communicate with cloud-based asset management software that runs on mobile or desktop devices.

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Leidke oma asjad - kiiresti

Vastupidavad vöötkoodiga ja Bluetooth sildid teie seadmetel. Pilvepõhine varahaldustarkvara, mis töötab mobiilis ja arvutis - leia oma vara hetkega. Koos meie esmaklassiliste teenuste ja toetusega oleme teile alati käepärast, võtmaks programmist maksimumi.

SAAVUTA KONTROLL

Stay productive

Ole produktiivne

Teades täpselt, kus teie tööriistad ja vara asub, ei kaota te väärtuslikku aega ega kuluta raha nende asendamisele. Saavutage hea ülevaade kulumaterjali kasutuse osas (puurid, naelad, PPE jne.).

Lisainfo
Stay compliant

Ole ajakohane

Millal vajab tööriist kalibreerimist või testimist? Millal vajab töötaja koolitus värskendamist? Kas töötajad teavad, kui kaua saab antud tööriista ohutult kasutada? ON!Track automatiseerib ja lihtsustab arve pidamist, säästes teie aega ja vältides trahve.

Lisainfo

Kuidas ON!Track on aidanud meie ettevõtet

MIKS VALIDA ON!TRACK?

Robust tags designed to withstand the toughest jobsite conditions including abrasion, corrosion, chemicals and extreme temperatures.

Ehitatud tööstuslikele tingimustele

Sildid, mis on disainitud vastupidama karmides tingimustes, hõõrdumine, korrosioon, kemikaalid ja ekstreemsed temperatuurid.

ON!Track works regardless of equipment manufacturer, so you won’t be locked in to buying or hiring a specific brand of tool or asset.

Teie vara kaubamärk ei mängi rolli

ON!Track töötab hoolimata vara tootjast, te ei ole sunnitud ostma ühe konkreetse brändi tooteid või teenuseid.

Unlimited users can access the software 24/7 – from any location – with our mobile and desktop apps.

Pilvepõhine

Piiramatu hulk kasutajaid omab juurdepääsu tarkvarale 24/7 - asukohast sõltumata - meie mobiiliäpp ja arvutirakendus.

ON!Track experts are field-based, know the construction, oil, gas, mechanical, electrical and related industries from the inside-out – and can set up the system to meet your business needs.

Teia valdkonnale suunatud toetus

ON!Track eksperdid on valdkonnapõhised, tundes ehitust-, nafta-, gaasi-, mehaanika-, elektri- jpt tööstuseid seespidiselt. Seetõttu saate kindlad olla, et programm on kohandatud teie vajadustele vastavalt.

UUDISED

With the introduction of Active Tracking with Bluetooth technology, Hilti’s ON!Track asset management system is set to bring major new savings and efficiencies to the construction industry.

ON!Track aktiivne jälgimine

Kujutate ette töökeskkonda, kus kogu vara on lihtsasti leitav?

ON!Track nutikate siltidega pole see kõigest unistus.

Lisainfo
Karolina (Product Manager) and Vojkan (Technical Project Manager) talk about how the introduction of ON!Track Active Tracking can bring you major savings and efficiencies.

Intervjuu

Karolina (Projektijuht) ja Vojkan (Tehniline projektijuht) räägivad, kuidas ON!Track aktiivne jälgimine aitab hoida kokku kulusid ja muuta töö efektiivsemaks.

Lisainfo

LIITU ON!TRACKIGA JUBA TÄNA

Oma kontrolli oma vara üle.

Jaga