How ON!Track works

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Leidke oma asjad - kiiresti

Vastupidavad vöötkoodiga ja Bluetooth sildid teie seadmetel. Pilvepõhine varahaldustarkvara, mis töötab mobiilis ja arvutis - leia oma vara hetkega. 

KUIDAS ON!TRACK TÖÖTAB?

Manage tools, commodities, consumables, certificates and dates (all independent of type, model or manufacturer).

Millist vara ma saan hallata?

 • Tööriistad
 • Seadmed
 • Kulumaterjal
 • Sertifikaadid ja kuupäevad

(tüübist, mudelist ja tootjast sõltumatu)

Every asset gets a unique ID and can be tagged with Bluetooth or Data Matrix (barcode) tags and managed using a cloud-based solution, available 24/7

Kuidas ma vara haldan?

 • Unikaalne ID
 • Bluetooth sildid
 • Vöötkoodiga sildid
 • Pilvepõhine lahendust, kättesaadav 24/7
Receive first-class customer support through onsite consultations, an individualized solution, full implementation, onsite training and change management support.

Kuidas ON!Track aitab meie äri edendada?

 • Konsultatsioonid töökohal
 • Personaalne lahendus
 • Programmi juurutamine ja andmete üleslaadimine ning vara märgistamine
 • Koolitused töökohal ja abi juurutamisel
 • Esmaklassiline klienditeenindus
ON!Track helps you to meet customer expectations, save time and money and stay compliant.

ON!TRACK KASUTEGUR

 
 • Vastake klientide ootustele - püsides ajagraafikus ja eelarve piirides.
 • Hoidke kokku aega ja raha - vähendage kaotatud vara otsimisele kuluvat aega.
 • Ole ajakohane - sertifikaatide ja hoolduste kuupäevad kontrolli alla - järgige määrusi ja vältige trahve.

ON!TRACK KOLM SAMMAST

ON!Track robust tags are designed for the toughest jobsite conditions and tested to withstand corrosion, abrasion, impact and exposure to chemicals.

Riistvara

Sildid, mis on disainitud ja testitud vastupidama karmides tingimustes, korrosioon, hõõrdumine ja kokkupuuted kamikaalidega - tagades varade probleemideta skannimise.

Lisainfo
ON!Track runs on secure, cloud-based software that gives you 24/7 access to your data, via the free mobile app or your desktop.

Tarkvara

ON!Track varahaldus töötab turvalisel, pilvepõhisel tarkvaral, mis tagab juurdepääsu andmetele 24/7. ON!Track töötab mobiiliäpis ja arvutis, lubades jälgida ja määrata tööriistu ning varasid mis tahes asukohast.

Lisainfo
Service and first-class support: our specialists help you every step of the way by working with you to tailor the system to your needs, tag your assets, load your data and train your people.

Teenindus ja tugi

Meie spetsialistid on teile abiks igal sammul: luues teie vajadustele vastav programm, märgistades teie tööriistad ja vara, laadides üles andmed, koolitades teie töötajaid ja pakkudes esmaklassilist tuge.

Lisainfo

KUIDAS ON!TRACK AITAB MEID MEIE ÄRIS

NELI LIHTSAT SAMMU ON!TRACK JUURUTAMISEKS

1. Broneeri aeg konsultatsiooniks ja analüüsiks

Meie spetsialist teostab koostöös teiega põhjaliku analüüsi, hindamaks, kuidas teie äriprotsessid toimivad ja milline situatsioon valitseb varustuse osas. Selle tulemusel omandate detailse aruande, milles kirjeldame potensiaalset kokkuhoidu ja kui palju selle juurutamine teile maksma läheks.

2. Personaalne lahendus

Kogu lahendus luuakse teie vajadusi silmas pidades. Saate valida, kes teie töötajatest registreerib ja töötleb varustust, kasutades ON!Track tarkvara. Meie tagame kogu tarkvara ja süsteemi toimivuse ning valmisoleku tööriistu käsitleda - kuni pisema detailini välja.

3. Märgistage ja registreerige oma vara

Pärast ON!Track-i seadistamist, märgistab meie meeskond kõik vajalikud varad vöötkoodi sisaldava või Bluetooth sildiga. Iga märgistatud ese skanneeritakse ning tagatakse kogu süsteemi toimivus. Alustage kasutamist!

4. Hilti kestev treening ja toetus

ON!Track on lihtne kasutada nii arvutis kui mobiiliäpis. Meie spetsialistid viivad läbi põhjaliku koolituse, mille käigus tutvustatakse ja õpetatakse kasutama kõiki süsteemi funktsioone. Meie abi ei piirdu koolitusega - iga kord kui teil tekib küsimusi, aitab teid meie klienditeenindaja või spetsialist kohapeal.

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

KUIDAS ALUSTADA?

Broneeri aeg konsultatsiooniks ja analüüsiks juba täna

Meie eksperdid teostavad kõigest _ EUR eest esmase konsultatsiooni ja analüüsi näitamaks, kui suur võib olla teie kokkuhoid ja millise aja jooksul muutub investeering tulusaks. Rohkem informatsiooni videost.

LIITU ON!TRACKIGA JUBA TÄNA

Oma kontrolli oma vara üle.

Jaga