ON!Track Vison 8 v2

OLE PRODUKTIIVNE

Kasutage oma inimesi ja seadmeid parimal võimalikul viisil

Kui teate täpselt, kus kohast antud seade või vara leida, ei kaota te väärtuslikku aega selle otsimisele või asenduse ostmisele. Omades ülevaadet kulumaterjalide osas, jäävad ära ebavajalikud kulutused.

With ON!Track you know where your tools and assets are so you can get them to the jobsite fast.

VÄLTIGE SEISAKUID

Varustuse kiire kohaletoimetamine

ON!Tracki abil teate alati, kus teie tööriist asub ja kes on selle eest vastutav. Tööriist on kiiresti seal, kus teil seda vaja on. Sertifikaatide ja koolituste uuendamine on teile teada aegsasti. Kokkuvõttes väldite seisakuid ja olete produktiivsem - objektid on üle antud tähtaegadel ning kulud eelarve piirides.

No more missing stuff!

LÕPP KÜSIMUSELE "KUS MINU ASJAD ON?"

Kogu inventar käeulatuses

Ehitusettevõtted kulutavad tööriistade ja vara otsimisele keskmiselt 90 tundi kuus. Rahaline kadu võib ulatuda kuni 9000€ aastas. ON!Track ütleb teile täpselt, kus konkreetne tööriist viimati asus ja kes on selle eest vastutav. Selle informatsiooni põhjal väldite aja- ja rahakulu.

Optimise your tool park to fit the demands of your business and reduce overall costs.

ÕIGE TÖÖRIIST IGA TÖÖ JAOKS

Parandage produktiivsust ja vähendage kulusid

Millised tööriistad teil on? Kui palju ühte tüüpi tööriistu te tegelikult vajate? Kas need on antud töö jaoks kõige efektiivsemad ja töökindlamad tööriistad? Kui suured on tööriistade otsesed ja kaudsed kulud? Meie pühendunud eksperdid vastavad neile ja teistele küsimustele. Teie saate optimeerida oma tööriistaparki selliselt, et see vastaks reaalsetele vajadustele. Vähendades kulusid.

KUIDAS ON!TRACK TÕSTIS MEIE ETTEVÕTTE PRODUKTIIVSUST

NELI LIHTSAT SAMMU ON!TRACK JUURUTAMISEKS

1. Broneeri aeg konsultatsiooniks ja analüüsiks

Meie spetsialist teostab koostöös teiega põhjaliku analüüsi, hindamaks, kuidas teie äriprotsessid toimivad ja milline situatsioon valitseb varustuse osas. Selle tulemusel omandate detailse aruande, milles kirjeldame potensiaalset kokkuhoidu ja kui palju selle juurutamine teile maksma läheks.

2. Personaalne lahendus

Kogu lahendus luuakse teie vajadusi silmas pidades. Saate valida, kes teie töötajatest registreerib ja töötleb varustust, kasutades ON!Track tarkvara. Meie tagame kogu tarkvara ja süsteemi toimivuse ning valmisoleku tööriistu käsitleda - kuni pisema detailini välja.

3. Märgistage ja registreerige oma vara

Pärast ON!Track-i seadistamist, märgistab meie meeskond kõik vajalikud varad vöötkoodi sisaldava või Bluetooth sildiga. Iga märgistatud ese skanneeritakse ning tagatakse kogu süsteemi toimivus. Alustage kasutamist!

4. Hilti kestev treening ja toetus

ON!Track on lihtne kasutada nii arvutis kui mobiiliäpis. Meie spetsialistid viivad läbi põhjaliku koolituse, mille käigus tutvustatakse ja õpetatakse kasutama kõiki süsteemi funktsioone. Meie abi ei piirdu koolitusega - iga kord kui teil tekib küsimusi, aitab teid meie klienditeenindaja või spetsialist kohapeal.

Our experts will conduct an initial consultation and analysis, showing you how much ON!Track could save you each year and how quickly you'll get a return on your investment.

KUIDAS ALUSTADA?

Broneeri aeg konsultatsiooniks ja analüüsiks juba täna

Meie eksperdid teostavad kõigest _ EUR eest esmase konsultatsiooni ja analüüsi näitamaks, kui suur võib olla teie kokkuhoid ja millise aja jooksul muutub investeering tulusaks. Rohkem informatsiooni videost.

LIITU ON!TRACKIGA JUBA TÄNA

Oma kontrolli oma vara üle

Jaga