Active Tracking offers new features makes assets almost impossible to lose, thereby reducing downtime and replacement costs.

ON!Track aktiivne jälgimine

Kujutate ette töökeskkonda, kus kogu vara on lihtsasti leitav? ON!Track nutikate siltidega pole see kõigest unistus.

MIKS TE VAJATE ON!TRACKI

ON!Track on varahaldus lahendust, mis on välja töötatud ehitusettevõtete jaoks. See on aidanud tuhandetel klientidel üle maailma olla produktiivne ja ajakohane.

Ainult üks puudutus ekraanil või hiireklikk ja ON!Track ütleb sulle täpselt, mis tööriistad sul on, kus sinu varustus asub ja kes seda kasutab. Saad teavituse, kui seadmed vajavad hooldust või kalibreerimist. Kui on aeg uuendada tööluba või sertifikaati, saad teavituse aegsasti. Selle kriitilise teabe abil on tööde juhtimine lihtne, kasumlik ja nõuetele vastav.

Meie spetsialistid on teile abiks igal sammul: luues teie vajadustele vastav programm, märgistades teie tööriistad ja vara, laadides üles andmed, koolitades teie töötajaid ja pakkudes esmaklassilist tuge.

Uute, nutikate ON!Track siltidega on vara leidmine veelgi kiirem!

AI T380 nitukad sildid võimaldavad märgistada kõiki tööriistu, seadmeid ja vara ning neid aktiivselt jälgida.

Vastupidavad AI T380 nutikad sildid on disainitud vastu pidama kõige karmimates tingimustes, võtma vastu signaali kuni 30m raadiuses kasutades Bluetooth tehnoloogiat. Õigeaegne andmestik, kuupäev ja asukoht on edastatud Hilti Pilvele ja on juurdepääsetav olenemata asukohast - mobiiliäpi või arvuti vahendusel.

Tänu uutele funktsioonidele, teate alati, kus teie kõige tähtsamad ja sagedamini kasutatavad varad asuvad ja kes omas neid viimasena.

Kujutage ette töökeskkonda, kus te saaksite:

  • Vaadata viimast asukohta, kus tööriist paiknes.
  • Kontrollida inventari ühe nupuvajutusega.
  • Vältida ajakulu asjade otsimisele.
  • Kontrollida lähedal asuvat vara, et miski ei jääks maha.
  • Unustada paberipõhised, ebausaldusväärsed listid

See ei pea jääma ainutl unistuseks

Liituke ON!Track aktiivse jälgimisega juba täna.

Jaga