Hilti’s post-installed rebar solutions cover everything from design to testing

ÕIGESTI TEHTUD SARRUS. ESIMEST KORDA

Betoonilahendused, mida võite usaldada

Kas teil on raskusi olemasolevate betoonkonstruktsioonide (nt seinte, plaatide, postide või talade) pikendamiseks, ühendamiseks või tugevdamiseks töökindlamate, ehitusnormidele vastavate lahenduste leidmisel? Hilti hiljem paigaldatavad sarruselahendused võivad olla abiks sarruste projekteerimisel, paigaldamisel ja katsetamisel alates seismilisest tugevdamisest nihketüüblitega ning lõpetades betoonkonstruktsioonide pikendamisega jätkude abil. Hiltiga koostööd tehes saate kogu projekti vältel ka vajaminevat tuge ekspertidelt.

Laadib
Profis rebar

NÕUETELE VASTAV PROJEKTEERIMINE

Arvutage ühendused kõigi tingimuste jaoks

Asetage Hilti paindlike projekteerimisvahendite abil nõuetele vastavus kesksele kohale. Ükskõik, kas soovite pikendada, ühendada või tugevdada seinu, plaate, poste või talasid, aitab tarkvara PROFIS Rebar teil kiiresti projekteerida betoonühendusi, mis põhinevad uusimatel tüüpehitusnormidel ja -eeskirjadel, sealhulgas eurokoodeksil 2 ja ACI-l.

Meie projekteerimistööriistad hõlmavad kõiki rangelt katsetatud Hilti sarrusetooteid, sealhulgas hübriid- ja epoksü-pritsemörte, mis on sarruseühenduste puhul heaks kiidetud. Arvutage kõik alates posti jätkuvarraste ankrute pikkustest ning lõpetades staatiliste ja seismiliste koormustega. Planeerimisel võtke arvesse selliseid muutujaid nagu märg ja kuiv betoon ning mitut puurimismeetodit. Loomulikult on Hilti insenerid alati valmis aitama teil saavutada teie vajadustele kõige paremini vastavat projekti.

PS 300

SKANNIGE PRAEGU, SÄÄSTKE HILJEM

Kasutage sarruse oma kohale asetamiseks betooniskanner

Keegi ei soovi ebameeldivaid üllatusi ehitusplatsil. Vähendage olemasoleva sarruse juhusliku kahjustuse ohtu sarruse paigaldamisel, kasutades betooniskannerit, näiteks Hilti PS X-SCAN 1000. Abil saate sarruse asukoha betoonis, isegi suurtel aladel, kiiremalt ja täpsemalt välja selgitada, seejärel märkige andmed dokumenteerimise ja konstruktsioonianalüüsi tarbeks üles. Aitate vähendada kallite viivituste ohtu projekti elluviimisel, kiirendate puurimistöid ja parandate ehituseeskirjade nõuete järgimist.

 SafeSet installation of post-installed rebar using the TE 70-ATC/AVR SDS Max (TE-Y) rotary hammer, a hollow drill bit and HIT-HY 200-R V3 mortar

TÖÖTAGE KIIREMINI SAFESETI ABIL

Peaaegu tolmuvaba augu puhastamine

Mis oleks, kui saaksite sarruseaugu puhastamisel jätta igaveseks hüvasti traditsioonilise puhu-harja-puhu-meetodiga? Tere tulemast SafeSeti lehele! See uuenduslik Hilti lahendus ühendab võimsa puurimise ja ülitõhusa aukude puhastamise lihtsa üheetapilise protsessina, mis aitab teil töötada kiiremini, saavutada parema paigalduskvaliteedi ja suurendada tööplatsi ohutust.

Sarruse paigaldamiseks SafeSeti abil valige olenevalt konkreetsest ülesandest või eelistusest Hilti puurvasar, näiteks juhtmeta TE 30-A36. Seejärel kinnitage spetsiaalse kujundusega Hilti puurvasara puur TE-CD või TE-YD õige Hilti tolmuimejaga, et nautida automaatset ja peaaegu tolmuvaba aukude puhastamist.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

MÖRT IGAKS OLUKORRAKS

Nautige kvaliteetsemat paigaldust

Pärast SafeSeti abil aukude puurimist lisage Hilti ankurdusmassi ja paigaldage sarrus. Olenemata betooni seisukorrast või teostatavast sarrusetoimingu liigist, on meil olemas ideaalne mördilahendus. Planeerimise hõlbustamiseks ja töö käigus tekkivate jäätmete paremaks vältimiseks kasutage Hilti koguse kalkulaatori rakendust: see võimaldab teil arvutada ideaalse mördiannuse, lähtudes sarrusest, kinnitussügavusest ja puurimisläbimõõdust. Samuti saate akutoitega mördidosaatori HDE 500-A22 abil suurendada tootlikkust ja vähendada kulusid. HDE 500 abil saate tagada, et lisate ainult vajaliku koguse mörti.

Parimate tulemuste saavutamiseks nõudlikes tingimustes kasutage Hilti HY- ja RE-mörte. Sellistes tingimustes on HY-mördid teie jaoks sobiv lahendus tavapuurimisel, samas kui HIT RE-500 V4 on ideaalne eritöödel, näiteks teemantpuurimisel.

On-site rebar testing with the digital HAT 180 anchor tester

KOHANDATUD KOHAPEALNE KATSETAMINE

Hankige vajalikud andmed

Koolitatud ja kogenud Hilti insenerid saavad teha hiljem paigaldatava sarruse väljatõmbamiskatseid, et kontrollida, kas kavandatud projekteerimisstandardid on täidetud. Katsetamine määratakse olenevalt teie vajadustest ja seda saab teha projekteerimisetapis, et kontrollida alusmaterjali vastupidavust, või pärast paigaldamist tehtud sarruse paigalduse koormustaluvuse kontrollimisena. Saate üksikasjaliku aruande, mis sisaldab põhjalikke tehnilisi andmeid. Kõik katsed tehakse korrapäraselt kalibreeritud katseseadmetega.

VÕTKE OMA VARA KONTROLLI ALLA

Millised tööriistad teil on? Kes ja kus neid kasutab? Kas tööriistu on vaja hooldada või kalibreerida? Millal on korduskoolituse või sertifikaadi pikendamise aeg? Ehitustööstuse jaoks mõeldud Hilti seadmehaldustarkvaras ON!Track on kogu see info ja rohkemgi peaaegu reaalajas saadaval.

Lisateave

TEILE KOHANDATUD KOOLITUSED

Kui otsite veebis juhendeid konkreetse tööriista kasutamise kohta, akrediteeritud veebiseminare olulisel ehitusteemal või teie vajadustele kohandatud töötervishoiu ja -ohutuse koolitust, siis teadke, et Hilti pakub palju erinevaid õppimisvõimalusi ja kõike oma ala asjatundjatelt.

Lisateave

KUIDAS HILTI INSENERID SAAVAD ABIKS OLLA

Tehke koostööd Hiltiga, et saada kasu ekspertide toest projekti igas etapis alates projekteerimisest ning lõpetades paigaldamise ja hoonete haldamisega. Pakume kõike alates spetsialistide nõuannetest ja akrediteeritud koolitustest ning lõpetades kohapealse katsetamise ja insenertehnilise hindamisega, et leiaksite endale vajalikud heakskiidetud lahendused. 

Lisateave

Jaga