Maantee- ja raudteetunnelid

Maantee- ja raudteetunnelite ehituse ümberkujundamine

Tunnelid on nõudlikud konstruktsioonid, mis vajavad mitmetele nõuetele vastavaid lahendusi, näiteks dünaamilistele koormustele ning tule- ja korrosioonikindlusele. Meie tootevalik aitab teil lihtsamalt projekteerida ja määratleda erinevate rakenduste jaoks heakskiidetud lahendusi, mis vastavad kiiresti arenevatele üleilmsetele õigusaktidele. Meiega koostööd tehes saate kasu spetsiaalsest tarkvarast, toodetest ja teenustest, mis aitavad suurendada tootlikkust, parandada kvaliteeti, tulemuslikkust ja ohutust teie tunnelite ehitusprojektides.

Tunnelid

Laadib

ANKURDUSE PROJEKTEERIMINE TUNNELITELE

Kiire ja nõuetekohane konstruktsioon keerukate rakenduste jaoks

Ankurdusrakendused on kõigi tunneliehitusetappide lahutamatu osa. Meie pilvepõhine PROFIS Engineering Suite lihtsustab ja kiirendab betoon-betooniga ning teras-betooniga ankrute projekteerimist, tagades nende automaatse vastavuse asjakohastele normidele ja kinnitustele. Nende hulka kuuluvad EN 1992-1 ja tehniline aruanne TR 069 sarruse projekteerimiseks, EN 1992-4 alusplaadi ankrute määratlemiseks ning Euroopa tehniline aruanne TR 066 kahe betoonikihi vaheliste järelpaigaldatavate nihkeühenduste projekteerimiseks. PROFIS-e abil muutub ankurduste projekteerimine täpsemaks ja kiiremaks, pakkudes nõuetekohaseid lahendusi ka kõige nõudlikumates keskkondades.

BIM JA TÄNAPÄEVANE PAIGUTUS TUNNELITE JAOKS

Ümberkujundavad läbivad töövood

Hilti BIM-i projekteerimisteenused ja digitaliseeritud ehitustööriistad muudavad tunnelite projekteerimist ning ehitamist. Võimas tarkvara lubab kõigil projekteerimise, ehitamise ja rajatiste haldamisega seotud isikutel osaleda väga tõhusas terviklikus tööprotsessis. 3D-modelleerimisvõimalused võimaldavad integreerida selliseid protsesse nagu kokkupõrkekontroll ja aja/kulu modelleerimine, samas kui sellised lahendused nagu laseriga kiire PLT 300 digitaalne paigutustööriist muudavad projekti elluviimise tööplatsil täpsemaks ja tõhusamaks. Hilti pakub ka BIM-i tuge, mis aitab teil oma tunneli ehitusprojektis protsesse tõhusamalt integreerida.

Järelpaigaldatav sarrus

Tulekindlad betoon-betooniga ühendused tunnelite jaoks

Kui teil on vaja luua tunnelites betoon-betooniga ühendusi, pakuvad Hilti keemilised ankrud teie rakenduste jaoks laia valikut lahendusi. SafeSeti paigaldussüsteem välistab sellised sammud nagu aukude puhastamine, mis tähendab, et järelpaigaldatavat sarrust saab paigaldada palju kiiremini.

Tulekindlad mördid võimaldavad projekteerida rakendusi, mis säilitavad konstruktsiooni toimivuse kõrgendatud temperatuuridel. Kasutage tarkvara PROFIS Engineering Suite sarrusühenduste projekteerimiseks ning tööomaduste ja vastavuse kiirarvutusteks. Need täpsed andmed aitavad vähendada võimalikke konflikte inseneride ja paigaldajate vahel. Ilma üleliigse täpsustuseta saab see, mida te projekteerite, ka paigaldatud.

TUNNELI ALUSPLAADI ÜHENDUSED

Vastupidav kinnitustehnoloogia jugaventilaatorite, käiguteede ja muu kinnitamiseks

Kinnitusnõuded terasest alusplaatidele on tunneliprojektides väga erinevad. Näiteks jugaventilaatorid on dünaamilise koormuse all, samas kui käiguteede ja käsipuude kinnitused peavad olema vastupidavad, ohutud ning nõuetekohased. Hilti alusplaatide kinnituslahendused hõlmavad variante, mille katsetatud tööiga on 100 aastat, isegi kui keerulistes oludes on vajalik korrosioonikaitse.

SafeSeti süsteem kiirendab keemiliste ankrute paigaldamist ja muudab ühendused usaldusväärsemaks, samas kui Adaptive Torque’i süsteemi tööriistad muudavad ankrute paigaldamise ohutumaks ning kiiremaks. Tracefasti tehnoloogia dokumenteerib automaatselt iga kordumatult tuvastatava kinnitusvahendi, tagades teie projektidele erakordse kvaliteedi.

TUNNELITE TULEKAITSE

Rangelt katsetatud tulekindlad tooted alates kinnitusdetailidest kuni keemiliste mörtideni

Tunnelid on tuleohtlikud. Elektrilised defektid, kokkupõrked, mootori ja pidurite ülekuumenemine ning inimlikud eksimused on kõik riskitegurid. Hilti tunneliehituse rakendused on kavandatud vastama rangetele rahvusvahelistele tuleohutusstandarditele, aitavad kaitsta inimelusid ja struktuurilist töövõimet ning piirata majanduslikku kahju.

Lahenduste hulka kuuluvad tunnelipõlengute jaoks katsetatud tulekindlate kinnitusvahendite abil paigaldatud tulekaitseplaadid, tulekaitsemördid armeerimisvõrgu kinnitamiseks ning tulekindlad keemilised mördid järelpaigaldatava sarruse jaoks, sealhulgas uus Hilti süstmört HIT-FP 700R.

MODULAARSED KAABLI- JA TORUKANDURID

Suure töövõimega kinnitused keerukate tunneliolude jaoks

Tunnelites olevad kaablid ja torud vajavad vastupidavaid, suure töövõimega ning kauakestvaid kinnituslahendusi. Sõltuvalt nende asukohast – seinakattematerjalide taga, sõidutee all või ripplagede kohal – nõuavad erinevad toimivusnõuded erinevaid lahendusi.

Hilti pakub teile täielikku valikut modulaarseid tugilahendusi, sealhulgas korrosioonikindlaid ja seismilisi variante, mida kõiki saab meie tarkvara abil valida. Veel saate kasutada oma projekti igas etapis projekteerimise tugiteenuseid alates esialgsest planeerimisest ja BIM-ist kuni üksikasjaliku eeltootmiseni – seda kõike koos asjatundliku kohapealse abiga.

Image alt text (optional)

KONTROLLITUD TUNNELILAMMUTUS

Kiirem, ohutum ning täpsem lõikamine teemantseina- ja tross-saagidega

Kui teil on vaja teha kontrollitud lammutustöid tunnelites, teevad Hilti teemanttööriistad selle protsessi kiiremaks ja täpsemaks. Need pakuvad teile moodsat alternatiivi traditsioonilistele rasketele lõikemeetoditele, mis ei ole ainult aeglased ja kallid, vaid võivad kahjustada ka lähedalasuvaid konstruktsioone.

Meie teemantseinasaage on võimalik lihtsamalt kasutada ja kiiremini lõigata ka kõrgustes töötades. Teemanttross-saed võimaldavad lõigata raudbetooni märkimisväärse sügavusega nii märgades kui ka kuivades tingimustes. Sirvige meie tootevalikut vahendite leidmiseks, mis muudavad kontrollitud lammutamise ohutumaks ja täpsemaks.

Millised tööriistad teil on? Kes ja kus neid kasutab? Kas tööriistu on vaja hooldada või kalibreerida? Millal on korduskoolituse või sertifikaadi pikendamise aeg? Ehitustööstuse jaoks mõeldud Hilti seadmehaldustarkvaras ON!Track on kogu see info ja rohkemgi peaaegu reaalajas olemas.

Lisateave

Kasutage tarkvara PROFIS Engineering, et arvutada ja analüüsida mitmesuguseid kinnitusi, sealhulgas terase ja betooni, betooni ja betooni ning terase ja müüritise vahel, samuti kogu käsipuude ja alusplaadi lahendusi, mis on usaldusväärsemad, kulutõhusamad ja vastavad normidele.

Lisateave

Tehke koostööd Hiltiga ja teile on tagatud eksperditugi projekti igas etapis alates projekteerimisest ning lõpetades paigaldamise ja hoonete haldamisega. Pakume kõike alates spetsialistide nõuannetest ja akrediteeritud koolitustest ning lõpetades kohapealse katsetamise ja insener-tehnilise hindamisega, et leiaksite endale vajalikud heakskiidetud lahendused.

Võtke meiega ühendust

Jaga