Sillad ja viaduktid

Lahendused sildade remondiks, ehitamiseks ja lammutamiseks

Pakume rangelt katsetatud ja usaldusväärseid lahendusi uutele ning olemasolevatele maantee- ja raudteesildadele alates sillateki laiendustest kuni põrkepiirete kinnitamiseni või kontrollitud lammutamiseni. Tehke meiega koostööd, et pääseda ligi tarkvarale, tööriistadele ja eksperditoele, mis on ette nähtud aitama teid oma tsiviiltaristu projekti igas etapis.

Lahendused sildade remondiks, ehitamiseks ja lammutamiseks

Laadib

Ankurdamise konstruktsioonilahendused

Sildade nõuetekohaste kinnituste ratsionaalne konstruktsioon

Kasutage meie tarkvara PROFIS Engineering, et kiiremini projekteerida teras-betooniga ja betoon-betooniga ühendusi, mis automaatselt vastavad asjakohastele normidele ning kinnitustele.

Lisaks standarditele EN 1992-1 sarruse projekteerimiseks ja EN 1992-4 alusplaatide kinnitamiseks mõeldud ankrute projekteerimiseks on hõlmatud ka Euroopa tehniline aruanne TR 066 kahe betoonikihi vahelise järelpaigaldatava nihkeühenduse projekteerimiseks ning Euroopa tehniline aruanne TR 069 momendikindlate ühenduste järelpaigaldatavate sarruste projekteerimiseks.

Alusplaadi ühendused

Kiirem ja usaldusväärsem põrke- ja müratõkete ning käsipuude kinnitus

Sillaprojektides kasutatavate terasest alusplaatide kinnitusnõuded on väga erinevad – alates optimaalsest töövõimest dünaamilise koormuse korral müra vähendavate tõkete puhul kuni löögikoormuste hajutamiseni põrkepiirete puhul.

Meie alusplaatide kinnituslahenduste hulka kuuluvad variandid, mille konstruktsiooni tööiga on 100 aastat ja mis hõlmavad korrosioonikaitse vajaduse keerulistes keskkonnatingimustes. Meie SafeSeti meetodiga saate ka tõhusama ja täpsema keemilise ankurduse. Ja meie Adaptive Torque'i süsteem tagab Hilti laienevate ankrute tõhusa seadistamise rahvusvaheliste kinnituste kohaselt.

Betoonist laiendused

Mitmekülgsed ankurdussüsteemid sildade jaoks järelpaigaldatava sarruse kasutamisega

Järelpaigaldatavaid tugevdusvardaid (PIR) kasutatakse näiteks sillateki laiendamisel ja sillapostide tugevdamisel. Meie PIR-lahendused koosnevad ETA heakskiidetud ankurdussüsteemidest, mille projekteeritud tööiga on 100 aastat, hõlmates vastupanu seismilistele koormustele ja väsimustugevust.

Me võime pakkuda tehnilisi hinnanguid isegi 120-aastase kasutusea puhul. Kiiremaks, täpsemaks ja ohutumaks PIR-i paigaldamiseks pakub meie SafeSeti süsteem praktiliselt tolmuvaba puurimist augu puhastamise vajaduseta ja täpset mördi süstimist liimidosaatoriga HDE 500-22. Pakume ka betooniskannereid ja väljatõmbekatseid.

Betoonist kattekihid

Usaldusväärse nihkeülekande saavutamine ETA heakskiidetud süsteemidega

Sildade moderniseerimine suurema liiklusvoo jaoks on kulutõhus alternatiiv uue taristu ehitamisele. Betoonist kattekihid on eelistatud meetod sillatekkide laiendamiseks ja tugevdamiseks ning nende vastavusse viimiseks uusimate tehniliste standarditega.

Meie ETA heakskiidetud süsteemid sillatekkide ja betoonist kattekihtide vaheliseks usaldusväärseks nihkeülekandeks hõlmavad spetsiaalseid süstitavat tüüpi nihkeühendusi. Need süsteemid vastavad staatilistele, kvaasistaatilistele, seismilistele ja väsimusnõuetele.

Kaabli- ja torukandurid

Paindlikud kinnitus- ja modulaarsed tugisüsteemid sildade jaoks

Sillad puutuvad kokku tohutute staatiliste koormuste ja äärmuslike temperatuurikõikumistega. See kujutab endast probleemi tehnovõrkude, näiteks elektrikaablite või reoveetorude kinnitamisel. Vale paigaldus võib põhjustada dünaamilise koormuse probleeme.

Meie modulaarsed tugilahendused hõlmavad korrosioonikindlaid komponente ja seismilisi valikuid. Need võimaldavad kulude kokkuhoiuks paigaldada tehnovõrke kimpudena. Me aitame igas etapis – alates esialgsest planeerimisest ja ehitusinfo modelleerimisest (BIM) kuni üksikasjaliku projekteerimise ja eeltootmiseni ning lõpliku kohapealse toeni.

Kontrollitud sillalammutus

Kiirem ja täpsem sillalammutus teemanttööriistade abil

Traditsioonilised meetodid sildade täielikuks või osaliseks lammutamiseks võivad olla aeglased ja kallid. Samuti on oht kahjustada lähedalasuvaid hooneid või ehitisi.

Kuid meie teemanttööriistade abil saate lammutustöid teha suurema täpsuse, kiiruse ja ohutusega. Meie teemantseinasaage on võimalik lihtsamalt kasutada ja kiiremini lõigata ka kõrgustes töötades. Ja meie teemanttross-saed võimaldavad teha praktiliselt igasuguse sügavusega lõikeid raudbetoonis nii märgades kui ka kuivades tingimustes.

Sillad: arusaamad ja probleemid

Laadige alla meie tasuta lühiülevaade sildade ja viaduktide kohta:

  • ülevaade järelpaigaldatavate kinnitussüsteemide regulatiivsest raamistikust;
  • põhiliste rakendustüüpide tehnilised kirjeldused; kokkuvõte rakenduste projekteerimise põhimõtetest – sealhulgas vajaduse korral staatiliste, seismiliste ja väsimuspiirangute kohta;
  • soovitatavad paigalduslahendused kooskõlas tüübikinnitustega

Jaga