Image alt text (optional)

UUE PÕLVKONNA PUURID ON KOHAL

Võite meie uute SDS Plusi ja SDS Maxi puuride peale kindel olla

Tuginedes klientide tagasisidele, oleme loonud kaks uut puurisarja. Taskukohasem Premium-sari on hinnatud oma töökindluse poolest tavapärastel puurimistöödel. 

Ultimate-sari pakub parimat teostust ja vastupidavust keerukamatel puurimistöödel. Nelja lõikepeaga SDS Plusi ja SDS Maxi trellid on läbinud tehnilise uuenduskuuri – puuripea ja kruvijoon on veelgi jõulisemalt ühenduses. Tänu ainulaadsele TCR-tehnoloogiale ja kontrollitud puurtolmust vabanemise tehnoloogiale on puur mehhaaniliselt vastupidavam ning roostekindlam.

Mida suurema paki puure ostate, seda enam säästate suure koguse pealt.

MIDA SUUREM KOGUS, SEDA PAREM HIND

Kui ostate kulukaupa, millel on suure koguse soodustus, säästate raha.

TE-CX (SDS plus)

Hilti SDS Plus TE-CX vrták

Ultimate

TE-CX on nelja lõikepeaga puur, millega puuritakse raudbetooni tüübliauke. Selle tugev karbiidpea tagab tööks vajaliku täpsuse ja on kulumiskindel, pikendades niiviisi puuri tööiga. Joonte spiraalkuju kiirendab puurimist, sest eemaldab puuraugust tõhusalt tolmu ja betoonijäägid.

Osta

TE-YX (SDS max)

TE-YX vrták Hilti

Ultimate

Kahe lõikepeaga puuriga on oht, et sarruseni jõudes võib puur sellesse kinni jääda või puuripead kahjustada. Meie TE-YX Ultimate'i puuridel on neli või kuus lõikepead. Niisugune kujundus teeb puuri vastupidavamaks, kui see peaks sarrusega kokku puutuma, ja seejuures ei vähene puuri tööiga. Oleme puuri vastupidavuses nii kindlad, et pakume Ultimate-sarjale isegi garantiid.

HEMA spiraalkuju tagab ületamatu puurimiskiiruse ja aitab edukalt puurtolmu eemaldada. Kumer ühendusots tagab optimaalse energiaülekande trelli ja puuri vahel.

Osta

TE-C (SDS plus)

SDS plus vrták

Premium

Alternatiivina Ultimate-sarjale pakume TE-C puure. Need sobivad hästi kergemate elektritööriistadega, et puurida betooni ja muud kivimaterjali. Kahe lõikepeaga puur muutub sujuvalt jõuliseks spiraaliks, et puurida kiiresti ja katkestusteta.

Osta

TE-Y (SDS max)

SDS Max vrták

Premium

Kui te Ultimate-trellisarja ei vaja, võite kasutada sõsartööriista TE-Y. Peale kahe traditsioonilise lõikepea on TE-Y varustatud kahe külglõikuriga, mis lisavad kiirust ja pikendavad tööiga. Mis puutub tavapärastesse materjalidesse, siis Premium-sari tuleb toime kõigi abrasiivmaterjalidega, nagu värske betoon, tellis, kivi, müüritis jne.

Osta

Valik on teie. Hilti müügijuhid tutvustavad teile heameelega kõiki puure otse ehitusplatsil, et leiaksite oma tööks sobiva tööriista parima hinnaga. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada lisateavet.

Jaga