Image alt text (optional)

UUE PÕLVKONNA PUURID ON KOHAL

Võite meie uute SDS Plusi ja SDS Maxi puuride peale kindel olla

Tuginedes klientide tagasisidele, oleme loonud kaks uut puurisarja. Taskukohasem Premium-sari on hinnatud oma töökindluse poolest tavapärastel puurimistöödel. 

Ultimate-sari pakub parimat teostust ja vastupidavust keerukamatel puurimistöödel. Nelja lõikepeaga SDS Plus ja SDS Max puurid on läbinud tehnilise uuenduskuuri – puuripea ja kruvijoon on veelgi jõulisemalt ühenduses. Tänu ainulaadsele TCR-tehnoloogiale ja kontrollitud puurtolmust vabanemise tehnoloogiale on puur mehhaaniliselt vastupidavam ning roostekindlam.

Mida suurema paki puure ostate, seda enam säästate suurema koguse pealt.

MIDA SUUREM KOGUS, SEDA PAREM HIND

Säästke raha meie kulumaterjalide suuremate pakkide ostmisel soodsate hindadega.

TE-CX (SDS plus)

Hilti SDS Plus TE-CX vrták

Ultimate

TE-CX on nelja lõikepeaga puur, millega puuritakse raudbetooni ankurdusavasid. Selle tugev karbiidist pea tagab tööks vajaliku täpsuse ja on kulumiskindel, pikendades sedasi puuri eluiga. Spetsiaalne spiraali kujuline soonte disain kiirendab puurimisprotsessi, võimaldades eemaldada tõhusalt tolmu ja betoonijäägid aukudest.

Osta

TE-YX (SDS max)

TE-YX vrták Hilti

Ultimate

Kahe lõikepeaga puuriga on oht, et sarruseni jõudes võib puur sellesse kinni jääda või puuripead kahjustada. Meie TE-YX Ultimate'i puuridel on neli või kuus lõikepead. Niisugune kujundus teeb puuri vastupidavamaks, kui see peaks sarrusega kokku puutuma ja seejuures ei vähene puuri eluiga. Oleme puuri vastupidavuses nii kindlad, et pakume Ultimate-sarjale isegi garantiid.

HEMA spiraalkuju tagab ületamatu puurimiskiiruse ja aitab edukalt puurtolmu eemaldada. Kumer ühendusots tagab optimaalse energiaülekande tööriista ja puuri vahel.

Osta

TE-C (SDS plus)

SDS plus vrták

Premium

Alternatiivina Ultimate-sarjale pakume TE-C puure. Need sobivad hästi kergemate elektritööriistadega, et puurida betooni ja muud kivimaterjali. Kahe lõikepeaga puur läheb sujuvalt üle jõuliseks spiraaliks, mis võimaldab pidevat ja kiiret puurimist.

Osta

TE-Y (SDS max)

SDS Max vrták

Premium

Kui te Ultimate-puurisarja ei vaja, siis selle alternatiivne tootesari TE-Y saab selle tööga hakkama. Peale kahe traditsioonilise lõikepea on TE-Y varustatud kahe külglõikuriga, mis lisavad kiirust ja pikendavad kasutusiga. Mis puutub tavapärastesse materjalidesse, siis Premium-sari tuleb toime kõigi abrasiivmaterjalidega, nagu värske betoon, tellis, kivi, müüritis jne.

Osta

Valik on teie. Hilti kliendihaldurid tutvustavad teile heameelega kõiki puure otse ehitusobjektil, et leiaksite oma tööks sobiva lahenduse parima hinnaga. Võtke meiega juba täna ühendust, et saada lisateavet.

Jaga