Image alt text (optional)
Image alt text (optional)

Andmepõhised teenused

Võimas täiendus Nuroni akuplatvormile

Kõrged halduskulud ja läbipaistvuse puudumine olemasolevate või vajalike tegevusressursside kohta on aeganõudvad ja vähendavad teie tootlikkust. Nuroniga saate oma varadest alati ülevaate. Selleks salvestatakse andmed kasutuse ja jõudluse kohta akudele ja edastatakse laadimise ajal pilve. See tähendab, et saate igal ajal teha otsuseid varade optimeerimise kohta.

Andmed, millele saate juurdepääsu mis tahes Nuroni tööriistaga

Tööriista kasutamine

Selle teenuse abil saate hõlpsasti tuvastada oma kasutud tööriistad ja seadmed, et viia need sinna, kus neid vajatakse.

Tööriista asukoht

Hilti Fleet Management'i ühendatud laadijatega saate ülevaate sellest, kus teie Nuroni tööriistu on kasutatud, mis võimaldab teil hõlpsamini leida, mida vajate

Aku võimsuse olek

Hilti Fleet Management'i andmepõhiste teenuste abil saate proaktiivseid akuhoiatusi, kui mõni teie Nuroni aku jõuab kasutusaja lõppu, mis võimaldab teil hõlpsasti ja ilma kuludeta aku ise välja vahetada.

A Hilti employee demonstrates the Nuron services to a customer using the BX 3-22 charger base

Parem ülevaade, lihtsam inventuur

22 V akusüsteem annab teile rohkem andmeid teie tööriistade kohta. See hõlmab akude tööseisundit ja teavet tööriistade kohta, mis ei ole kasutusel, nii et teil on alati ülevaade oma seadmetest ja saate hõlpsasti optimeerida oma tööriistaparki. Tulemuseks on vähem tarbetuid oste, prognoositav remont ja teie projektidele ideaalselt vastav seadmepark.

Image alt text (optional)

Nuroni laadijad salvestavad aku ja seadme andmed läbipaistvuse tagamiseks

Nuroni akud ja seadmed on ühendatud Hilti pilvega via IoT. Meie seadmetes ja akudes olevad andurid salvestavad automaatselt teavet asukoha, kasutuse, kasutamise ja rikete kohta, samuti Nuroni akude energiaseisundi kohta.

Iga laadimise ajal edastavad akud selle teabe laadijatele ja edastavad selle automaatselt Hilti pilve. See võimaldab igal ajal analüüsida viimast teavet, et avastada kasutamata ressursse.

A Hilti employee demonstrates the Nuron services to a customer using the BX 3-22 charger base

Vähem seisakuid, vähem muret

Kontrollige kiiresti oma Nuroni akude olekut - kas lihtsalt aku nuppu vajutades või seda nutitelefoni rakendusega ON!Track 3 skaneerides. Kui aku kaotab voolu, on see märgistatud kui defektne ja selle saab hõlpsasti välja vahetada. 

Integreeritud diagnostikafunktsioon võimaldab teil kui tööriistapargi kliendil hoida täiuslikku ülevaadet kogu teabest aku töövõime kohta. Kui teie akud kaotavad oma jõudluse, saate automaatselt teate."

Korduma kippuvad küsimused andmepõhiste teenuste kohta

Kuidas Nuroni intelligentsed ühendamisvõimalused toimivad?

Nuroni seadmed genereerivad andmeid, mis salvestatakse ühendatud akusse. Aku laadimise ajal saadetakse andmed turvaliselt mobiilsidevõrgu kaudu turvalisse pilve. Teie töövoog ei katke, kuna ei ole vaja eriseadistust, konfigureerimist ega muid toiminguid. Nuroni andmed võivad pakkuda teile proaktiivseid teenuseid, mis aitavad vähendada seisakuid (nt aku vahetamise hoiatused). Andmed annavad ka teavet seadme asukoha ja kasutamise kohta, andes teile rakendatavaid teadmisi, mis aitavad teil teha teadlikumaid otsuseid tööriistade väljastamisel. Need andmepõhised teenused on kättesaadavad ON!Track'i rakenduse ja veebi kaudu.

Kas Nuron saab salvestada ka töötunde, töötajate tootlikkust või muid delikaatseid andmeid?

Ei. Nuroni platvormi poolt genereeritud andmed ei ole seotud üksikute kasutajatega. Tegemist on lihtsalt seadme ja aku teabega - näiteks andmed selle kohta, millal ja kuidas seadmeid kasutatakse, veakoodid, laadimiskoht või aku olek. Kui soovite seadme- ja kasutajaandmeid siduda, saate seda teha vabatahtlikult ON!Track'i vastavate funktsioonide kaudu.

Kas ma vajan Nuroni platvormi kasutamiseks ulatuslikku koolitust?

Ei. Nuroni platvorm on loodud nii, et seda oleks lihtne kasutada ja see ei häiriks teie töövooge. Meie pühendunud klienditeenindusmeeskond on valmis aitama mis tahes küsimuste korral. Meil on ka kohapeal konsultandid, kes saavad soovi korral pakkuda personaalset koolitust.

Nuroni akutehnoloogia

The Hilti Nuron battery

Nuroni akud on konstrueeritud nii, et need tagavad suure võimsuse ülekande, nii et saate neid kasutada ka kõige raskemates rakendustes.

Nuron 22V akuplatvorm

Viimased täiendused Nuroni portfoolios

CR&T People Shoot

Igal kuul anname välja uusi tooteid, mis aitavad suurendada teie ettevõtte tootlikkust. Hoidke end kursis viimaste väljaannetega, et saada kasu kogu Nuroni tootevalikust.

Uusimad tootearendused

Jaga