Akumulátorová platforma A22 a A36

Oluline teave klientidele

Hilti lõpetab varasema akuplatvormi (A22/A36) müügi 2024. aasta.

2024 aastal, peale enam kui 20 aastat kestnud müüki on aeg loobuda meie varasemast akuplatvormist (A22/A36). Me ei arenda ega tooda enam uusi tooteid sellel platvormil.

Siiski jätkub selle platvormi jaoks vastavate akude ja laadijate pakkumine järgmise 7 aasta jooksul. Sama aja jooksul jätkame kasutajate toetamist klienditeenindusega ja pakume selle platvormi tööriista remonti kuni 2030. aasta lõpuni.

Ülevaate kõigist mõjutatud toodetest leiate siit:

Miks otsustas Hilti sellise sammu astuda?

Eelmine akuplatvorm (A22/A36) on aastate jooksul suurepäraseks osutunud, kuid akutehnoloogia areneb kiiresti. Esialgne akuplatvorm (A22/A36) ei võimaldanud enam täielikult ära kasutada kaasaegseid tehnoloogilisi omadusi. Just sel põhjusel tõime 2022. aastal turule uue Nuron akuplatvormi, mis paneb aluse tulevasele arengule ja kasutab täielikult ära uusimaid ja kõige arenenumaid tehnoloogiaid. Seepärast oleme otsustanud kõik akutööriistad (22V/36V) koondada ühele, Nuron tehnoloogiale.

Et üleminek uuele platvormile sujuvalt toimuks ja et hõlbustada seda muutust meie klientide jaoks, oleme otsustanud Nuron platvormi müügi käivitada juba 2022. aastal ja hoida piiratud aja jooksul paralleelselt kahte platvormi. Kuna me pakume Nuron platvormil juba praegu laiemat tooteportfelli kui varasemal akuplatvormil (A22/A36), saame hakata eelmisest loobuma.

Mida see teie jaoks tähendab?

Kas teil on varasema akuplatvormi (A22/A36) tööriistu?

22V ja 36V akud

Järgmise 7 aasta jooksul ei pea te millegi pärast muretsema, sest akud, laadijad ja varuosad on saadaval kõikidele nimetatud platvormide (A22/A36) akutööriistadele kuni aastani 2030 (kaasa arvatud). Sama kehtib ka hooldus- ja remondipakkumise kohta. See tähendab, et saate oma usaldusväärsetele Hilti akutööriistadele loota kuni 2030. aasta lõpuni.

Kas teil on pikaajalise rendi Fleet Management lepingu raames varasema akuplatvormi (A22/A36) tööriistu?

Varasema akuplatvormi (A22/A36) kasutamise lõpetamine ei piira teid kuidagi. Kõik Fleet Management haldusteenused kehtivad ka Nuron platvormi puhul.

Kas plaanite või olete plaaninud osta varasema akuplatvormi (A22/A36) tööriistu?

See võimalus on teil olemas. Kuni Juuni 2024 on teil jätkuvalt võimalus osta meie Hilti varasema akuplatvormi tööriistu (A22/A36) soodsamatel tingimustel (rohkem infot leiate hiljem meie veebilehelt). Või saate valida kohe meie uue Nuron platvormi enam kui 70 tööriista hulgast, mis pakub uusimat tipptehnoloogiat.

Küsimused akuplatvormi kohta?

Võtke ühendust klienditeenindusega

Kas teil on täpsemaid küsimusi, vajate lisateavet või individuaalset nõu, milline akuplatvorm teile sobib? Meie klienditeenindajad, Hilti müügipersonal või teie kliendihaldur arutavad teiega hea meelega kõiki võimalusi ja leiavad koos teie ettevõttele sobiva lahenduse.

Võtke ühendust klienditeenindusega

Jaga