Contact us

MEIE KONTAKTANDMED

Ühenduse võtmine ja ostuvõimalused

PÜHENDUNUD KONTOHALDURID

Meil on pühendunud kontohaldurid, kes töötavad objektil teie ja teie meeskonnaga ning aitavad teil valida oma projekti jaoks parima lahenduse ja tagada teie äri pikaajalise edu. Võtke ühendust Hilti kontohalduriga, et saada teavet Hilti toodete ja teenuste viimaste uuenduste kohta.

Võtke meiega ühendust

MEIE VEEBISAIT

Kõiki Hilti tooteid ja teenuseid saab osta ööpäev ringi, olenemata sellest, kas te olete kontoris või ehitusplatsil – seda kõike saab teha telefoni, arvuti või tahvelarvuti vahendusel. Hilti veebisaidilt leiate hulganisti tehnilisi nõuandeid alates toodete tehnilistest dokumentidest ning lõpetades põhjaliku tehnikakirjanduse raamatukoguga, sh ehitusteabe modelleerimise ja raalprojekteerimise objektid.

Registreeri kohe

HILTI POED

Hilti poed on palju enamat kui lihtsalt toodete väljapaneku- ja müügikohad. Meie müügimeeskonnad annavad teile nõu, milliseid tooteid oma ehitusprojekti jaoks valida. Samuti on nad valmis tutvustama teile värskemaid tehnoloogilisi lahendusi ja uuendusi.

Leidke lähim Hilti pood

KLIENDITEENINDUS

Meie klienditeenindusmeeskonnad aitavad teid palju enamaga kui lihtsalt tellimuse esitamisega. Nad mõistavad meie tooteid, tarkvara ja teenuseid ning abistavad teid projekti jaoks õige lahenduse leidmisel.

Võtke meiega ühendust

Jaga