Structural baseplate solutions

ALUSPLAADI PROJEKTEERIMINE JA PAIGALDAMI

Kiiremad ja ohutumad terase ja betooni vahelised ühendused

Parima lahenduse leidmine terase ja betooni ühenduste jaoks, nagu näiteks tala või samba alusplaadid, võib olla keeruline. Hilti riist-, tarkvara ja teenuslahendused aitavad säästa aega nii projekteerimisel kui ka paigaldamisel, ilma et peaksite tegema järeleandmisi kvaliteedis ja ohutuses. Meiega koostööd tehes aitate vähendada ka kuluka ümbertegemise ja pikaajaliste ülevaatuste ohtu, nautides samal ajal ekspertide tuge õige lahenduse leidmisel, olenemata sellest, kui keerulise tööga on tegemist.

Laadib

VÕTKE OMA VARA KONTROLLI ALLA

Millised tööriistad teil on? Kes ja kus neid kasutab? Kas tööriistu on vaja hooldada või kalibreerida? Millal on korduskoolituse või sertifikaadi pikendamise aeg? Ehitustööstuse jaoks mõeldud Hilti seadmehaldustarkvaras ON!Track on kogu see info ja rohkemgi peaaegu reaalajas saadaval.

Lisateave

TEILE KOHANDATUD KOOLITUSED

Kui otsite veebis juhendeid konkreetse tööriista kasutamise kohta, akrediteeritud veebiseminare olulisel ehitusteemal või teie vajadustele kohandatud töötervishoiu ja -ohutuse koolitust, siis teadke, et Hilti pakub palju erinevaid õppimisvõimalusi ja kõike oma ala asjatundjatelt.

Lisateave

KUIDAS HILTI INSENERID SAAVAD ABIKS OLLA

Tehke koostööd Hiltiga, et saada kasu ekspertide toest projekti igas etapis alates projekteerimisest ning lõpetades paigaldamise ja hoonete haldamisega. Pakume kõike alates spetsialistide nõuannetest ja akrediteeritud koolitustest ning lõpetades kohapealse katsetamise ja insenertehnilise hindamisega, et leiaksite endale vajalikud heakskiidetud lahendused. 

Lisateave

Jaga