Electrical solutions

MADALPINGE ELEKTRILISED LAHENDUSED

Lülitage sisse oma tööstuslikud ja kaubanduslikud elektripaigaldised

Kas teil on raskusi oma äritegevuse laiendamisega, sest te ei saa rohkem projekte võtta? Kas olete nördinud aeglase paigutuse ja pikilõikamise pärast? Kas olete huvitatud kiirematest kinnitussüsteemidest ja lihtsalt käsitsetavatest tuletõkkelahendustest, mida ei pea alltöövõtjalt tellima? Valides kergeteks elektrijaotustöödeks Hilti lahendused, saate oma projekti igas etapis kasu tootlikkuse märkimisväärsest suurenemisest.

Laadib
Laser measuring tools

ÜLIKIIRE PAIGUTUS

Nautige kiiremat loodimist ja rihtimist

Traditsiooniline kriidijoonte ja mõõdulintide abil mahamärkimine on aeglane ja töömahukas ning mõned turul olevad mõõteriistad ei taga teile vajaminevat jõudlust. Ent juhtmeta mitme joonega laseritega PM 30-MG ja PM 40-MG saate kasu suuremast vastupidavusest, kiiremast ja täpsemast rihtimisest ning suurepärasest nähtavusest. Kaabliteede ja -karbikute mõõtmiseks proovige meie hõlpsalt kasutatavaid laserkaugusmõõtjaid. Ja kasutage meie betooniskannereid, et vältida varjatud objektide vastu minemisest tingitud kulukaid seisakuid. 

Electrical solutions

KIIREM KINNITAMINE

Säästke aega otse minnes

Kas otsite tootlikumat alternatiivi puurimisele ja ankrute paigaldamisele, et kaableid kinnitada? Minge üle vahetule kinnitamisele Hilti akunaelapüstoliga BX 3. Kütusevaba ja ohutumalt kasutatav naelapüstol aitab teil töötada kuni kolm korda kiiremini kui muud kinnitusviisid ja sel on suur hulk vahetuid kinnituselemente. Kas teete intensiivset tööd pea kohal? Meie tipptasemel kantav välisskelett EXO-O1 on loodud töötajate pinge ja väsimuse vähendamiseks, et saaksite tootlikkust suurendada.

HIT-HY 200-R V3- rebar installation with the HDE 500-A22 chemical anchor dispenser

TULEKAHJU LIHTSAM VÄLTIMINE

Lihtsalt paigaldatavad eelvormitud tuletõkkelahendused

Unustage korratud ja raskesti kasutatavad tuletõkkemassid, hermeetikud ja tuletõkkepindega plaadid. Valige hoopis Hilti eelvormitud tulekaitsesüsteemid. Meie vaht, kaablimansetid ja -kettad on saanud palju tunnustusi ning neid saab kiiresti paigaldada ilma spetsiaalsete tööriistade või koolituseta, mis aitab teil aega säästa. 

Fasteners

SEADME KIIREM PAIGALDAMINE

Suurim paindlikkus tänu akutööriistadele ja kinnitusdetailidele

Mida kiiremini saavad teie töötajad paigaldada pistikupesad, valgustid, lülituskarbid ja muud lõppkasutajaseadmed, seda väiksemad on projekti kulud. Kasutades Hilti akulöökkruvikeerajaid kergete ankrute korral, aitate saavutada kiiret ja vibratsioonivaba paigaldust. Kiiremaks paigaldamiseks proovige lihtsalt eemaldatavaid kruviankruid HUS.

VÕTKE OMA VARA KONTROLLI ALLA

Millised tööriistad teil on? Kes ja kus neid kasutab? Kas tööriistu on vaja hooldada või kalibreerida? Millal on korduskoolituse või sertifikaadi pikendamise aeg? Ehitustööstuse jaoks mõeldud Hilti seadmehaldustarkvaras ON!Track on kogu see info ja rohkemgi peaaegu reaalajas saadaval.

Lisateave

TEILE KOHANDATUD KOOLITUSED

Kui otsite veebis juhendeid konkreetse tööriista kasutamise kohta, akrediteeritud veebiseminare olulisel ehitusteemal või teie vajadustele kohandatud töötervishoiu ja -ohutuse koolitust, siis teadke, et Hilti pakub palju erinevaid õppimisvõimalusi ja kõike oma ala asjatundjatelt.

Lisateave

KUIDAS HILTI INSENERID SAAVAD ABIKS OLLA

Tehke koostööd Hiltiga, et saada kasu ekspertide toest projekti igas etapis alates projekteerimisest ning lõpetades paigaldamise ja hoonete haldamisega. Pakume kõike alates spetsialistide nõuannetest ja akrediteeritud koolitustest ning lõpetades kohapealse katsetamise ja insenertehnilise hindamisega, et leiaksite endale vajalikud heakskiidetud lahendused. 

Lisateave

Jaga