Hilti Commercial MEP Support Solutions

KÕRVALDAGE TOOTLIKKUSELT TAKISTUSED

Tehnosüsteemikandurite lahendused ärihoonetele

Ärihoonete tehnosüsteemikandurid võivad tõelist peavalu valmistada. Õigete toodete valimine ning kiire ja kvaliteetse paigalduse tagamine panevad korralikult proovile. Mis oleks, kui saaksite selle keerukuse asemel valida lihtsama lahenduse – tellida ja paigaldada kvaliteetsed tehnosüsteemikandurid ja seda koos uuenduslike tuletõkkelahendustega? Kui võtate oma tootlikkuse tõstmiseks appi Hilti, säästate aega ja tehnosüsteemidega seotud tööjõukulu väheneb kuni 24%. Uurige, kuidas Hilti teie tootlikkuse valla võib päästa.

TEHNOSÜSTEEMIKANDURITE LAHENDUSED

Laadib
MEP Supports Selector

TÖÖPROJEKT ON LIHTNE

Toimivad standardlahendused

Juba projekti alguses mõistame, kui oluline on panna pisidetailid õigesti paika. Väike valearvestus projekti alguses võib pärast rängalt kätte maksta.

Oleme välja töötanud mitu uut teenust ja tarkvara, et aidata optimeerida teie projektide tootlikkust ja kulusid.

Anchor fastening

PARIM ANKURKINNITUS

Tehke tööd kiiremini ja ohutumalt

Kinnitustööd muutuvad Hilti tööriistade ja tipptasemel ankrutega ülikiireks. Suurt jõudu nõudvateks puhkudeks ja terasele kinnitamiseks on ergonoomilise kujundusega puurvasar SDS-Max, mis puurib betooni väga jõuliselt. Kas olete ohutuse pärast mures? Peaaegu tolmuvabaks puurimiseks kinnitage Hilti DRS-tolmuimeja. Töö saab veel kiiremini tehtud, kui kasutate Hilti uuenduslikke kruviankruid, mille abil väheneb puurimisaeg kuni 28%. Kergemate tööülesannete puhul hakake kiiremaks ja vaiksemaks kinnitamiseks kasutama väiksema tagasilöögiga akunaelapüstolit BX 3-ME.

Supports solutions

LIHTSALT PAIGALDATAVAD KANDURID

Aitavad vähendada tööjõukulusid

Keskmise suurusega ärihoones on kilomeetrite viisi torusid, mida hoiavad oma kohal tuhanded tugipostid ja toruklambrid. Pole siis ime, et torukandurite montaaž ja paigaldamine on tavaliselt väga töömahukas. Ent Hilti väga paindlike torukanduritega saate tööd kuni 20% kiirendada, kui paigaldate ankrud löökmutrikeerajaga, millel on kohanduva pöördemomendi moodul. Kas tähtajad on lühikesed? Suurima tootlikkuse tagamiseks kasutage meie koosteteenuseid: lõikamist, komplekteerimist ja eelmontaaži. 

VÕTKE OMA VARA KONTROLLI ALLA

Millised tööriistad teil on? Kes ja kus neid kasutab? Kas tööriistu on vaja hooldada või kalibreerida? Millal on korduskoolituse või sertifikaadi pikendamise aeg? Ehitustööstuse jaoks mõeldud Hilti seadmehaldustarkvaras ON!Track on kogu see info ja rohkemgi peaaegu reaalajas saadaval.

Lisateave

TEILE KOHANDATUD KOOLITUSED

Kui otsite veebis juhendeid konkreetse tööriista kasutamise kohta, akrediteeritud veebiseminare olulisel ehitusteemal või teie vajadustele kohandatud töötervishoiu ja -ohutuse koolitust, siis teadke, et Hilti pakub palju erinevaid õppimisvõimalusi ja kõike oma ala asjatundjatelt.

Lisateave

KUIDAS HILTI INSENERID SAAVAD ABIKS OLLA

Tehke koostööd Hiltiga, et saada kasu ekspertide toest projekti igas etapis alates projekteerimisest ning lõpetades paigaldamise ja hoonete haldamisega. Pakume kõike alates spetsialistide nõuannetest ja akrediteeritud koolitustest ning lõpetades kohapealse katsetamise ja insenertehnilise hindamisega, et leiaksite endale vajalikud heakskiidetud lahendused. 

Lisateave

Jaga