Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

SDS-Plus akupuurvasarad

Vaadake kõiki Nuroni, 22 V ja 36 V akuga SDS puur- ja lõhkumisvasaraid 2-4 kg kaaluklassis

Vaadake kõiki Nuroni, 22 V ja 36 V akuga SDS puur- ja lõhkumisvasaraid 2-4 kg kaaluklassis
Akupuurvasar TE 2-22 Kompaktne ja kerge püstolkäepidemega SDS Plusi puurvasar tagab parima manööverdusvõime pea kohal puurimisel (Nuroni akuplatvorm)
Akupuurvasar TE 4-22 Kompaktne SDS Plusi akupuurvasar meie parima jõudluse ja kaalu suhtega pea kohal puurimiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akupuurvasar TE 5-22 Võimas SDS Plus puurvasar pika korpuse ja labidakäepidemega on täiuslik allapoole puurimiseks (Nuron akuplatvorm)
Akupuurvasar TE 6-22 Mitmekülgne SDS Plusi akupuurvasar suure puurimisulatuse, hakkimisfunktsiooni ja kiirvahetuspadruniga (Nuroni akuplatvorm)
Akupuurvasar TE 30-22 Võimas aktiivse vibratsiooni vähendamise (AVR) ja aktiivse pöördemomendi juhtimisega (ATC) SDS Plusi (TE-C) akupuurvasar betooni puurimiseks ja meiseldamiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akupuurvasar TE 4-A22 Kompaktne D-käepidemega 22 V akupuurvasar paremaks käsitsemiseks järjestikusel rakendamisel.
Akupuurvasar TE 6-A22 Võimas, D käepidemega, 22V akupuurvasar parema jõudlusega betooni puurimiseks ja kildude murdmiseks
Worker using TE 30-22 for formwork application

Tutvuge SDS Plusi puurvasaratega

Juhtmevaba mugavusega kauakestev puurimine ja meiseldamine

Kogege puurimisel, tükeldamisel, kanalite tegemisel ja meiseldamisel harvemaid tööseisakuid, suuremat kiirust, pikemat tööaega ning vähem väsimust tänu meie lipulaevale, akupuurvasarale SDS Plus.

Nuroni juhtmeta platvormi tööriistadega kogete veelgi suuremat võimsust ja tööaega kui varem.

Saate meie SDS Plusi puurvasaratest suurimat kasu

Suurem paindlikkus

Ükskõik kas puurite kogu päev ankru- või sarruseauke või meiseldate raskesti ligipääsetavates kohtades, meil on teile töö tegemiseks täpselt õige akupuurvasar – ja suure jõudlusega tarvik.

Parem produktiivsus

Töötage ohutumalt ja kogege vähem väsimust tänu kergematele tööriistadele, paremale käsitsemisele ning sellistele funktsioonidele nagu aktiivne vibratsioonivähendus (AVR) ja momendikontroll (ATC).

Suurem mugavus

Optimeerige oma tööriistavalikut, käitades kõiki vahetatavate akudega akutööriistu ühel platvormil – 22 V Nuroni süsteemiga saate kasutada veelgi suuremat võimsust kui gaasiga töötavate või teiste suure pingega platvormide puhul.

Construction worker drilling overhead with a TE 4-22 for pipe fastening using Installation Systems, with an SL 2-22 lamp in the background

Töö jaoks sobiv võimsus

Kõige jaoks, alates pea kohal puurimisest ja lõpetades parandusmeiseldamisega

Meie paindlikel akupuurvasaratel on vajalik jõudlus igal ajal ja kus tahes te ka ei viibiks. Tehke kompaktse puurvasaraga korduva loomuga puurimis- ja tükeldustöid pea kohal või kasutage tugevamaid tööriistu, et läbistada alusplaate, meiseldada ja teha kergemaid terasetöid.

Eriti suure jõudluse tagamiseks tehke valik meie 22 V Nuroni akupuurvasarate seast.

Worker drilling into concrete with safe and high performing rotary hammer TE 6-22 and TE DRS-4/6

Vähem väsimust, parem ohutus

Parem käsitsemine, vähem vibratsiooni ja väiksem tagasilöögioht

Selleks et kaitsta teie meeskondi vigastuste eest ja vähendada tööseisakuid, on meie vastupidavatel SDS Plusi puurvasaratel aktiivne vibratsioonivähendus (AVR) ja momendikontroll (ATC). AVR vähendab tööriista vibratsiooni kuni kahe kolmandiku võrra ja aktiivne momendikontroll (ATC) aitab vältida tööriista ohtlikku pöörlemist, kui see varjatud objekti tabab.

Samuti suudavad meie valikulised integreeritud tolmueemaldussüsteemid eemaldada peaaegu kogu tolmu, et teie töökohad oleks veelgi ohutumad ja mugavamad.

a rotary hammer drills through concrete

Täiustatud töö puurvasaraga

Jätkake murrangulist teekonda tööriistaga TE 30-22

Aitasime pool sajandit tagasi tänapäevasele puurvasaratööle teed rajada ja jätkame seda teekonda pöördelise TE 30-22-ga.

Tõeliselt mitmekülgne ja erakordselt hästi käsitsetav TE 30-22 töötab Nuroni juhtmeta platvormil. Nuroni 22 V akudega saate kasutada juhtmega tööriista võimsust, aga ka erakordset tööaega ja paindlikkust. Aga tulemus? Tundidepikkune sujuv puurimine, meiseldamine, kraapimine ja kanalite tegemine.

Tile removal with versatile SDS plus rotary hammer TE 6-22

Teie tööriista jaoks loodud tarvikud

Töötage spetsiaalsete puuride ja meislitega kiiremini ning kauem

Teie SDS-puurvasar on veelgi parema jõudlusega, kui kasutate seda koos spetsiaalselt selleks loodud tarvikuga.

Meie TE-CX-puurvasara puuridel on mitmiklõikuriga karbiidist pea ja täiustatud geomeetria, et puurida kiiremini betooni, tellistesse, müüritisse ja sarrusesse. Ankurdamise korral säästate aega ja saate ühtlasemad tulemused, kui kasutate meie TE-CD-õõnespuuri, mis puurib ja puhastab samal ajal. Vastupidavad ja tõhusad meislid on loodud tükeldamist, kanalite tegemist, silumist ja kraapimist silmas pidades.

Vähendage oma tööriistakulusid

Meie tööriistapargi haldamisteenus katab fikseeritud kuutasu eest kõik teie tööriistakulud. Vältige suuri alginvesteeringuid tööriistadesse ja hankige ainult need seadmed, mida vajate.

Lugege lähemalt tööriistapargi haldamise kohta

Tagage vastavus OSHA-le

Selleks et tagada meie SDS Plusi akupuurvasaraga töötades ohutum ja peaaegu tolmuvaba töökoht, kasutage HEPA-filtriga tolmueemaldussüsteemi, nagu DRS 4-A või DRS 6-A, või juhtmeta tolmuimejat VC 10.

Ostke tolmuimeja või muu tolmueemaldussüsteem