Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

SDS-Max akupuurvasarad

Vaadake Hilti võimsamaid SDS Max akupuurvasaraid kaaluklassis 6+ kg, mida toidetakse uusimate Nuron või 36V akudega

Vaadake Hilti võimsamaid SDS Max akupuurvasaraid kaaluklassis 6+ kg, mida toidetakse uusimate Nuron või 36V akudega
Akupuurvasar TE 50-22 Tippklassi akupuurvasar kergema kaalu, suurema võimsuse ja vähema vibratsiooniga betooni puurimiseks ja meiseldamiseks
Akupuurvasar TE 60-22 Aktiivse vibratsiooni vähendamise (AVR) ja aktiivse pöördemomendi juhtimisega (ATC) SDS Maxi (TE-Y) akupuurvasar vastupidava betooni puurimiseks ja meiseldamiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akupuurvasar TE 60-A36 Suure jõudlusega, akuga, aktiivse vibratsiooni vähendamise ja aktiivse pöördemomendi juhtimisega SDS Max kombivasar suure koormusega puurimiseks ja meiseldamiseks betoonis
Worker drilling hole into concrete block using TE 60-22 rotary hammer and VC 10-22 vacuum cleaner

Tutvuge SDS Max puurvasaratega

Uskumatu võimsus, mida vajate – koos juhtmeta paindlikkusega

Kas peate tegema tugevas betoonis ja müüritises puurimis-, tükeldus- ja keskmise raskusega lammutustöid ning neisse kanaleid tegema? Siis on teil vaja SDX MAX võimsust ja jõudlust. Raske töö ei pea aga olema kontimurdev. Seetõttu on meie SDS MAX tööriistade lipulaevad kergemad ja hõlmavad vibratsioonisummutust, et vähendada väsimust ja aidata teil kauem töötada.

Peale selle saate oma vastupidavat puurvasarat käitada Nuroni juhtmeta platvormi 22 V süsteemis, millel on erakordne tööaeg ja rohkem võimsust kui teistel turul saada olevatel suurema pingega platvormidel.

Kasutage SDS Max puurvasarate võimsust

Suurem paindlikkus

Valige töö jaoks sobiv tööriist. Ükskõik kas puurite raudbetooni või müüritisse, SDS MAX puurvasarad pakuvad täiuslikku võimsuse ja mugavuse tasakaalu.

Parem produktiivsus

Tööriista väiksem kaal, parem ergonoomika ning sellised funktsioonid nagu aktiivne vibratsioonivähendus (AVR) ja momendikontroll (ATC) aitavad teil kauem ja ohutumalt töötada.

Suurem mugavus

Optimeerige oma tööriistavalikut, käitades kõiki vahetatavate akudega akutööriistu ühel platvormil – 22 V Nuroni süsteemiga saate kasutada suuremat võimsust kui gaasiga töötavate või teiste suure pingega platvormide puhul.

Working digging compacted ground with powerful SDS-Max combihammer and clay spade chisel.

Raskeimateks töödeks vajalik võimsus

Täielik paindlikkus nõudlikeks puurimis- ja meislitöödeks

Puurige meie SDS MAX tööriistadega betooni ja müüritisse kuni 80 mm sügavusi ankru- ja läbivaid auke kiiremini ja tõhusamalt. Need muudavad ka meisli- ja lammutustööd lihtsamaks. Lisage löök-kroonpuur, et lõigata 150 mm diameetriga läbistusavasid.

Kas juhe läks katki? Eemaldage see ja hankige kiiresti uus – ärge oodake parandamist.

Worker drilling in elevator shaft with powerful SDS-Max combihammer, with drop prevention tethering solution and dust removal DRS-D.

Vähem väsimust, vähem tööseisakuid

Suurepärane käsitsemine väiksema vibratsiooni ja tagasilöögiohuga

Kasutage ära pikemat lubatud tööaega – isegi raskete purustustööde korral – tänu uuenduslikele ohutus- ja mugavusomadustele. AVR aitab vähendada vibratsiooni kuni kahe kolmandiku võrra ning ATC kaitseb teie meeskondi, tööriistu ja tarvikuid, hoides ära tööriista üle kontrolli kaotamise, kui puur varjatud materjali tõttu kinni kiilub.

Puhtama, tõhusama ja OSHA direktiivile vastava töökoha saamiseks lisage soovi korral tolmuimejaga tolmueemaldussüsteem (DRS), et eemaldada peaaegu kogu tolm otse selle tekkekohas.

Worker drilling into concrete with the new TE 60-22 and an attached dust removal system

Uuel tasemel töö puurvasaraga

TE 60-22: murranguline jõudlus Nuroniga

TE 60-22 kasutab kogu oma 22 V Nuroni aku võimsust, et saaksite iga laadimisega rohkem puurida, meiseldada, kraapida, kaevata ja murda. Juhtmeid pole vaja – kogege erakordset tööaega ja jõudlust, mida eeldaks palju raskemalt tööriistalt.

Nuroni platvorm aitab nii teie meeskondadel kui ka tööriistadel produktiivsem olla. Selle vastupidavad akud ei purune kergelt, sisaldavad täiustatud seisukorra diagnostikat.

Construction worker sitting with a TE 60-22 Combihammer and a TE-YX hammer drill bit resting on his knee

Täiustatud tarvikud

Parem tööviljakus meie puuride, südamikpuuride ja meislitega

Spetsiaalselt SDS Max tööriistade jaoks loodud TE-YX-puurvasara puuridel on mitmiklõikuriga karbiidist pea, et puurida kiiremini betooni, tellistesse, müüritisse ja sarrusesse, ning meie teemantotstega löök-kroonpuuride täiustatud geomeetria tagab pikema kasutusea.

Ankurdamine on kiirem ja selle tulemuste kvaliteet ühtlasem, sest tolmuimejaga ühendatud TE-YD-õõnespuuriga puurides pole auke vaja käsitsi puhastada. Tükeldus- ja purustustöödeks sobivad meie kauakestvad iseterituvad teravaotsalised meislid ning põrandakaabitsad, mis on erakordse jõudlusega.

Hallake oma tööriistakulusid

Meie tööriistapargi haldamisteenus katab fikseeritud kuutasu eest kõik teie tööriistakulud. Vältige suuri alginvesteeringuid tööriistadesse ja hankige ainult need seadmed, mida vajate.

Lugege lähemalt tööriistapargi haldamise kohta

Tagage vastavus OSHA-le

Peaaegu tolmuvaba töökoht on teie meeskondadele ohutum ja teie tööriistadele parem. Kasutage tolmueemaldussüsteemi koos juhtmeta tolmuimejaga VC 10, et tagada parem töökoha mugavus ja pikendada oma tööriistade tööiga. 

Ostke tolmuimeja või muu tolmueemaldussüsteem