Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

Akupiikvasarad

Tänu Nuronile saavad nüüd ka suurimad lammutustööriistad olla juhtmevabad. Vaadake siin täielikku valikut akutoitel kildude murdmise vasaraid, piik- ja SDS-piikvasaraid

Tänu Nuronile saavad nüüd ka suurimad lammutustööriistad olla juhtmevabad. Vaadake siin täielikku valikut akutoitel kildude murdmise vasaraid, piik- ja SDS-piikvasaraid
Juhtmevaba kombivasar TE 500-22 Võimas juhtmevaba SDS Max (TE-Y) piikvasar koos aktiivse vibratsiooni vähendamisega ja 3300 löögiga minutis betooni või müüritise meiseldamiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akupiikvasar TE 2000-22 Võimas ja kerge akutoitega piikvasar betooni lõhkumiseks ja muudeks lammutustöödeks (Nuroni akuplatvorm)
Piikvasar TE 500-A36 SDS Max Mitmekülgne SDS Max (TE-Y) juhtmeta seina piikvasar meiseldamiseks betoonis ja müüritises, aktiivse vibratsiooni vähendamise süsteemiga (AVR)
Tagasi toodete juurde ()
Võrrelge
Tooted ()

Akutoitega lammutusvasar

Väiksemat ja keskmist sorti lammutustöödeks

Olgu tegemist betooni, müüritise, telliste või krohviga – kerge ja saleda joonega lammutus- jm vasarate tootesarja tööriistad teevad töö ära. Tänu 22 V Nuroni akuplatvormile võib nende lammutusvõimet võrrelda sama suurte või suuremate juhtmega tööriistadega, aga need on tänu juhtme puudumisele mugavamad.

Mugavuse, kontrolli ja ohutuse tasakaal

Kompromissitu jõudlus

Meie Nuroni akuplatvormil vasaratega saavutate samasuguse tulemuse nagu juhtmega tööriistaga.

Üks akuplatvorm kõigile teie tööriistadele

Kasutage kõiki oma tööriistu, sh võimsaid vasaraid, ühe ja sama 22 V Nuroni akuplatvormi abil, mis on sama võimekas.

Juhtmeta – sõltumatus tööplatsil

Kas teie ligipääs välistoiteallikatele on piiratud? Pole probleemi! Nautige suuremat mugavust akutoitel lammutustööriistade abil.

Ohutum lammutus

Meie tolmueemaldussüsteem (DRS) tagab vaat et tolmuvaba puurimise ja aitab vähendada tööriista vibreerimisest tingitud väsimust.

Põranda lammutamine on kontrolli all

Väiksemateks ja keskmise ulatusega töödeks: lammutage ühe laadimise kohta kuni 1,5 tonni betooni

Sarnastest vasaratest ligi 10 kg kergem TE 2000-22 akutoitega lammutusvasar sobib suurepäraselt lammutustöödeks, kus tööriista käsitsemine, juhitavus ja liikuvus on väga olulised. Sellega saab täiuslikult lammutada kuni 20 cm paksust betooni, teha sellesse torude jaoks kanaleid ja eemaldada täpselt tugevat sillutist. Tööriista vibratsioon on kõigest ligikaudu 4,0 m/s², mis väsitab vähem.

Meie 22 V Nuroni akuplatvormi abil saate lammutada meie suurima Nuroni aku (B22-255) ühe laadimise kohta 0,5 tonni betooni. Kui lisate sellele valikulise suure akukorpuse nelja B22-255 akuga, saate lammutada ühe laadimise kohta kuni 1,5 tonni betooni.

Võimas seinalammutaja

Sama võimas nagu juhtmega tööriist, peaaegu tolmuvaba ja vähese vibratsiooniga

Meie Nuroni akuplatvormil seinavasar TE 500-22 saab hakkama suure hulga meiseldus- ja lammutustöödega, kus tööriista juhitavus on väga oluline, ilma et peaks tegema järeleandmisi jõudluses. TE 500-22 on sama hea nagu mõni muu võrreldav juhtmega lammutusvasar, kuid lisaks on töö peaaegu tolmuvaba tänu ühilduvusele Hilti tolmueemaldussüsteemiga DRS-B. See ja TE 500-22 väike vibratsioon 6,7 m/s2 lubavad teil töötada kauem ja mugavamalt.

Rohkem lammutamist, vähem tolmu

Sama hästi kui tolmuvaba lammutamine tänu tolmueemaldussüsteemile TE DRS-B

Koguge kokku kuni 95% tolmust, mis tekib töötamisel kombivasaraga TE 500 või lammutusvasaraga TE 2000. Ühendage lihtsalt tolmueemaldussüsteem TE DRS-B ja sellega ühilduv Hilti akutolmuimeja, nagu Nuron VC 5-22 või Nuron VC 10-22, ning teie tööplats on tolmust peaaegu puhas.

Nautige ohutumaid töötingimusi, kui remondite siseruume või töötate keerulises ümbruses – haiglas, laboris või tootmisliinil –, kus puhtus on ülitähtis.

Meie 36 V platvormi lammutusvasarad

Akutoitega kombivasar TE 300-A36 SDS-Plus ja lammutusvasar TE 500-A36 SDS-Max on mugavad ning võimsad lammutajad, mida saab ühendada tolmueemaldussüsteemiga, et tööplats oleks ohutum. 

Ostke 36 V lammutusvasar

Vajate akutoitega vasarat?

Kui vajate juhtmega tööriista, saate ka selle. Meie akutoitega lammutus- jm vasarad on mõeldud mitmesuguste kergemate ning raskemate seina- ja põrandatööde jaoks.

Tutvuge akutoitega vasaratega
Jätkamiseks logige sisse