Tööriista saatmine remonti

Iga tööriist vajab mingil ajal tehnilist hooldust ja parandust. Hilti eesmärk on teha see protsess võimalikult kiireks.

Meie spetsialistid pakuvad teile igakülgset tuge tööriistade üleandmise koordineerimisel ja vajaliku teabe hankimisel, et teie tööriistad jõuaks meie paranduskeskustesse.

Teie saate aidata sellele kaasa, et parandust vajava tööriista üleandmine õnnestuks. Järgida tuleb vaid paari lihtsat reeglit.

Kuidas tööriist üleandmiseks valmis panna?

Pakendage tööriist

Kullerile üleandmisel peavad kõik tööriistad olema pakendatud. Hilti tööriistakohver või pappkarp on selleks täiesti piisav.

Eemaldage akud ja lisaseadmed

Paranduse kiirendamiseks ja asjaosaliste ohutuse tagamiseks eemaldage seadmest akud ja lisaseadmed. Kõik eemaldamata akud hävitatakse ja neid ei tagastata!

Eemaldage korpus ja voolik

Kui soovite parandada tolmuimejat, siis eemaldage konteiner ja imemisvoolik.

Eemaldage ohtlikud ained ja lisaseadmed

Järgnev kehtib kõigi tööriistaklasside kohta. Eemaldage kõik lisaseadmed, nagu näiteks puurid ja saeterad. Bensiinimootoriga seadmed tuleb saata parandusse tühja paagiga.

Järgige akude kohta kehtivaid erieeskirju

Kui soovite parandada tööriista koos akuga, siis kehtivad ohtlike kaupade veo eeskirjad (nõuded deklaratsiooni esitamiseks, transpordikonteinerile jne). Võtke ühendust meie klienditoe spetsialistidega.​

Kas soovite tööriista parandusse saata?

Logige oma Hilti profiili sisse, valige jaotis „Tööriistade haldus“ ja „Parandus“. Teise võimalusena saate kasutada allolevat parandusvormi.*

* Üksnes juriidilised isikud. Üksikisikud saavad parandustaotluse esitada Hilti konto kaudu või tuua oma tööriistad paranduseks Hilti kauplusesse. Lisateavet saate telefoninumbril: +372 6260 080.

Jaga