Image alt text (optional)

KETASSAE KETTAD METALLILE

Metalli külmlõikamine ja vähem sädemeid? Lehtmetallist roostevaba teraseni? Tehniliselt täiendatud lõikeketaste ja uue ketassaega on see võimalik. Metalli lõikavad ketassaed töötavad väiksemal kiirusel ning tänu sisseehitatud jäätmete kogumismahutile on töö mugavam ja töökohta on kergem puhtana hoida. Saagi täiustab turvamehhanism, mis peatab ketta paari sekundi jooksul pärast päästiku vabastamist.

Ketassaagide ja ketastega saab metalli lõigata nii sirgete lõigetega kui ka läbi eri profiilide. Uued ketassaed on varustatud reguleeritava juhtsiiniga, mis võimaldab lõigata täpselt ja ühtlaselt. Lisatarvikute hulka kuuluvad juhtsiin ja toruadapter.

Pakume kettaid kahes jõudlusklassis. Ultimate-sarja kettad on loodud akusaagidele (juhtmeta ketassaed). Ühe kasutuskorraga saab rohkem lõigata ja neil on ühe lõike kohta parim hind. Tänu õhukesele ja tugevdatud metallosale on ketta eluiga pikem. Ultimate-sari tagab suurema produktiivsuse ja täpsed lõiked tänu ainulaadsele tootmisprotsessile, laserlõikamisele ning erilisele hambakujule ja geomeetriale. Tänu metallkeraamilistele hambaotstele on hõõrdumine minimaalne, kettal on suur kemikaali- ja temperatuurikindlus ning võime lõigata külmalt. Jahutusavade paigutus ja metallkeraamika kasutus tagavad optimaalse mahajahtumise ning väiksema müra. Ultimate-sarjal on kaks kettavarianti: X-CUT Structural (paksu roostevaba terase ja tugevalt tsingitud terase lõikamiseks) ning X-CUT Thin (kuni 3 mm roostevaba teraslehe ja tugevalt tsingitud teraslehe lõikamiseks).

Premium-sarja ketastel on täiuslik kvaliteedi, jõudluse ja hinna tasakaal. Universaalsed kettad on mõeldud igapäevakasutuseks ning neid on saadaval kahes variandis: karastamata terasest ja mitteraudmetallist.

Řezání výztuže pomocí okružní pily

MIDA SUUREM KOGUS, SEDA PAREM HIND

Varustage end suuremate pakkidega. Ostke viiene pakk, makske nelja eest.

Millist ketast valida?

Kotouč do okružní pily

X-Cut Structural – paksu metalli lõikamine

Ketassae tera, mis on loodud roostevaba ja tsingitud terase lõikamiseks. Suurepärane jõudlus ja eluiga ehitusmetalli lõikamisel. Võrreldes tavaliste terase lõikamiseks mõeldud ketastega on lõiked 20 korda puhtamad ja ilma kraatideta.

Osta
Kotouč do okružní pily

X-Cut Thin – õhukese metalli lõikamine

Ketassae tera, mis on loodud roostevaba ja tsingitud terase lõikamiseks. Vaimustav jõudlus õhukese metalli ja lehtmetalli (< 3 mm) lõikamisel.

Osta
Kotouč do okružní pily

Premium – terase lõikamine

Metallmaterjalide ja konstruktsiooniplaatide (malm, torud, talad, teraslehed, profiilid, keermevardad, sarrused, kihtpaneelid, Trespa laminaat) külmlõikamine.

Osta
Kotouč do okružní pily

Premium – alumiiniumi lõikamine

Mittemetallmaterjalide külmlõikamine sobib talade, torude, lehtmetalli, alumiiniumplaatide, võrkude ja muu mittemetalli lõikamiseks.

Osta
Řezání nosníku maflem na železo

Külmlõikus ketassaega

řezání nosníku úhlovou bruskou

Nurklihvijaga lõikamine

Jaga