TE 1000-AVR, Wall, TE-SP SM

MEISLID JA MAANDUSVARRASTE JUHIKUD

Kompromissitu lammutus

Iga tööriist vajab sobivaid tarvikuid. Kombi-, piik- ja puurvasarad vajavad eri tarvikuid.

Selleks, et meie piik- ja puurvasarate tohutu lõhkejõuga kaasas käia, on vaja tehniliselt täiendatud meisleid.

Meislid on saadaval mitmes suurusvahemikus ning valiku saab teha tööülesande, alusmaterjali või meisli vastupidavuse ja eluea järgi. Meisleid on kõigile padrunitüüpidele, nagu SDS Plus, SDS Max, TE-S ja HEX 28.

Taskukohasem Premium-sari väärib tunnustust oma töökindluse pärast kivi, tellise ja tavalise värske betooni purustus- ja meiseldustöödel. Premium-sarja meisleid tuleb pärast kasutamist uuesti teritada.

Kui soovite pikimat kasutusiga ja ainulaadset purustustulemust, kasutage Ultimate-sarja polügoonotsaga meisleid. Tänu oma lainelisele kujule on polügoonotsaga meislid suure purustusjõuga ja takerduvad harvem sarruse külge. Meislid on tehtud kõrglegeerterasest ja neil on spetsiaalne

X-kujuline ristlõige, mis lisab tugevust. Meislite tootmisel kasutatakse induktsioonkarastust, mis muudab nad purunemiskindlamaks. Lisaks on polügoonmeisel nn iseterituv (selle väliskülg kulub kiiremini, säilitades teravuse). Hilti meislite kestvus on tavaliselt 30% pikem. Selleks, et eemaldada paremini tolmu ning vähendada padruni ja tööriista kulumist, on kogu süsteem varustatud tolmukaitsmetega. Spetsiaalselt loodud ühendusotsad tagavad optimaalse jõuülekande alusmaterjali. Kõiki Ultimate-sarja meisleid saab garantiikorras vahetada.

Sarja viimase osa moodustavad spetsiaalsed meislid, mis on loodud väga spetsiifilisteks töödeks ja tegevusteks. Valikus on lameda otsaga meislid lõhkumiseks ja kanaliseerimiseks ning pinnasetöödeks mõeldud pinnatöötlusmeislid, lõhkuvad, terava otsaga, põrandakaapimise, maapinda tihendavad ja labidakujulised (savilabidas) meislid. Lisaks on valikus spetsiaalsed maandusvarraste juhikud ja betooni karestavad tööriistad. 

HILTI MEISLITE MITMIKSARI

Špičatý sekáč

Ultimate

See sari on mõeldud suurteks lammutustöödeks. Teravat polügoonotsaga meislit kasutatakse peamiselt siis, kui on vaja kiiresti lammutada suur kogus materjali. Meisli terav ots võimaldab lammutada kiiresti ja peatumata. Seevastu lameda/kitsa otsaga meislid sobivad kontrollitud lammutustöödeks. Polügoonotsaga meisleid sobib kasutada eri materjalide puhul, nagu tellis, betoon või raudbetoon. Tänu ainulaadsele lainelisele kujule ei takerdu polügoonotsaga meislid nii tihti sarrusesse ja neil on suurem lammutusjõud. Induktsioonkarastuse tehnoloogia vähendab tõenäosust, et meisel võib murduda.

Špičatý sekáč

Premium

Premium-sarja meislitel on hea hinna ja jõudluse suhe. Lisaks on need teritatavad. Meislid sobivad toodetega, millel on SDS MAXi, TE-Si või TE-H kinnitus. Premium-sarja meislid on loodud lõikama kivi, tellist ja tavalist värsket betooni – oludes, kus polügoonotsaga meisel ei pruugi sobida. Meisli spetsiaalne ühendusots tagab täiusliku energiaülekande tööriista ja meisli vahel. Premium-sarja meisleid on saadaval eri pikkuses olenevalt töö iseloomust – lühema pikkusega meislid maksimaalse energiaülekande jaoks ning pikemad meislid sügavamate ja kitsamate olude jaoks. 

Meisleid saab osta soodsate pakkidena, viie- või kümnekaupa.

Lopatkový sekáč

ERISUGUSED MEISLID

Ära heida meelt, kui sa pole veel sobivat meislit leidnud. Eriotstarbeks ja -kasutuseks on saadaval lisatooted.

Meislid eri pindade parandustöödeks, betooni karestavad meislid pinna töötlemiseks, kaapivad meislid pindade ettevalmistamiseks, kanaliseerivad meislid lõhestamiseks, maandusvarraste juhikud, labidad (savilabidas) ja maapinda tihendavad meislid.

Ülevaate saamiseks vajutage näidiste lingile.

Sada Sekáčů

MIDA SUUREM KOGUS, SEDA PAREM HIND

Kui soovite osta kvaliteetseid, polügoonotsaga ja kaapivaid meisleid, valige soodsaim võimalik komplekt, et säästa raha.

Jaga