Increase efficiency and reduce the cost of ownership with Tool Park Optimisation.

OPTIMEERIGE OMA TÖÖRIISTAPARKI

Suurendage efektiivsust ja vähendage omamiskulusid

Milliseid tööriistu te kasutate? Kas need on konkreetse töö tegemiseks kõige otstarbekamad ja töökindlamad? Kas teil on tõesti neid kõiki tarvis? Millised on tööriistade omamisega seotud otsesed ja varjatud kulud? Meie pühendunud tootlikkuseksperdid vastavad nii neile kui ka muudele küsimustele, et saaksite oma tööriistaparki optimeerida ning see vastaks teie ettevõtte vajadustele ja vähendaks üldkulusid.

Do you know the real cost of your tool park?

MILLISED ON TEIE TÖÖRIISTAPARGI TEGELIKUD KULUD?

Tööriista hind on vaid esimene paljudest omamiskuludest. Peale otseste kulude (nt parandus ja hooldus, taatlemine ja akud) seisate silmitsi ka kaudsete kuludega, nt hanke- ja halduskulud, tööriista rikked ja selle toimivuse vähenemine aja jooksul. Hilti teeb teiega koostööd, et selgitada välja teie tööriistade tegelik hind – tegemist on kulude vähendamise esmatähtsa sammuga.

The best tools for the job?

MILLISED TÖÖRIISTAD SOBIVAD TÖÖ TEGEMISEKS KÕIGE PAREMINI?

Saadaval on palju tööriistu paljudelt kaubamärkidelt, mille seast valida, ent osa neist on kasulikumad kui teised. Osa aitab töö kiiremini ja kvaliteetsemalt valmis saada. Osa on vastupidavamad ega vaja nii palju hooldust, nii et neid on soodsam kasutada. Osa on kooskõlas rangemate ohutusstandarditega, mis tähendab, et nende kasutamine kätkeb endas vähem riske. Teie tööriistapargi optimeerimisel võtame arvesse kõiki eelmainitud tegureid ja teie meeskonna tagasisidet. Nii saame soovitada konkreetse töö jaoks kõige tõhusamaid ja soodsamaid tööriistu.

MIKS TASUB TÖÖRIISTAPARKI OPTIMEERIDA?

Õigesti optimeeritud tööriistapark aitab teil töötada kiiremini ja säästlikumalt ning tagab ka teie tööriistade nõuetele vastavuse. Need on vaid mõned eelistest, mille üle rõõmu tunda.

The right tools get the job done faster and need less maintenance.

Tööriistad on tõhusamad

Õige tööriist aitab töö kiiremini valmis saada ja vajab vähem hooldamist. Tipptasemel tööriistad toimivad kooskõlas rangeimate ohutusstandarditega.

Cutting edge tools operate to the highest safety standards.

Tööriistad toimivad kooskõlas rangeimate ohutusstandarditega

Tipptasemel tööriistadel on täiustatud turvafunktsioonid, nt koguvad need rohkem tolmu või vibreerivad vähem. Selliseid tööriistu saab sageli kasutada pikema aja vältel, mis lubab töötajatel tootlikumalt tegutseda.

Less downtime as optimised tools are more reliable.

Vähem tööseisakuid

Optimeeritud tööriistad on töökindlamad, lähevad vähem rikki ja tekitavad minimaalselt tööseisakuid.

When you have better quality tools, you need fewer of them.

Vähem tööriistu

Kui teil on kvaliteetsemad tööriistad, vajate neid vähem. Teil pole vaja nii palju dubleerivaid esemeid, et asendada vähem kvaliteetseid tööriistu, mis nõuavad sagedamini parandust ja hooldust.

With a properly optimised tool park, hidden costs are lower.

Väiksemad varjatud kulud

Õigesti optimeeritud tööriistapargiga hoiate märkimisväärselt kokku varjatud kuludelt, nagu hanked, haldus, asendustööriistade rentimine ja tootlikkuse vähenemine tööriistade tõttu, mis kuluvad kiiresti läbi.

KUIDAS ME SAAME ABIKS OLLA

Hilti tööriistapargi optimeerimise eksperdid aitavad teil tööriistapargi otsesed ja varjatud kulud kindlaks teha ning on toeks muutuste tegemisel, et suurendada tootlikkust ja vähendada kulusid.

Aitame teid alljärgnevas:

  • Hindame ehitusplatsil, sõidukites ja ladudes leiduvate tööriistade arvu.
  • Otsime üles parandusest, haldusest ja tööseisakutest tingitud varjatud kulud.
  • Jälgime tööriistade tootlikkust ja võrdleme seda võimalike alternatiividega.
  • Aitame leida sobivat liiki ja hulka tööriistu, mida teil on tõesti vaja, et töö saaks tehtud ja ohutus oleks rangeimate standardite järgi tagatud.
  • Korraldame tooteesitluse, et töötajad saaksid Hilti tööriistu oma igapäevatoimingutes ehitusplatsil järele proovida.
  • Anname nõu tööriistapargi halduse kõige paremate viiside kohta ja tutvustame ON!Tracki. 

OPTIMEERIGE OMA TÖÖRIISTAPARKI

Kutsuge tootlikkusekspert külla.

Jaga