EHITAGE KIIREMINI

Terviklahendused, mis kiirendavad tööd

Tootlikkuse tagamine ei ole alati lihtne. Planeerimata kulud, ebatõhusad protsessid ja oskustööjõu puudus võivad tekitada projektis viivitusi. Lugege lähemalt, kuidas nendest levinud muredest jagu saada ja parandada ehitusettevõtte tootlikkust tööriistade, tarkvara ning teeninduslahenduste abil, mis on loodud just selleks, et aidata teid projekti igas etapis alates projekteerimisest ja lõpetades ehitamisega.

DIGITAALNE TÖÖRIISTAHALDUS

Nüüd saate hallata oma Hilti tööriistaparki kiiresti ja mugavalt meie veebisaidi kaudu

Ükskõik, kas viibite kontoris, ehitusplatsil või olete sinna teel – veebipõhise kliendikonto kaudu saate Hilti tööriistaparki kiiresti ja mugavalt hallata.

Parandasime oma veebiteenust veelgi, et mitte üksnes anda ülevaadet Hilti tööriistadest ja nende olekust, vaid võimaldada hõlpsalt muuta oma tööriistapargi haldusteenust, parandustellimusi esitada, uusi tööriistapargi haldusteenuse silte tellida, kadunud tööriistadest teavitada jpm. Kõike seda saate teha mugavalt igast arvutist, tahvelarvutist või nutitelefonist.

Tutvuge eelistega

TEENUSED, MIS LUBAVAD TEIL TÖÖD JÄTKATA

Hoidke ehitusobjekt käigus ka ootamatuste korral

Vajalike tööriistade ja seadmete puudumine võib tuua kaasa tööseisakud, kulude suurenemise ja isegi trahvid. Meie saame aidata tööriistade igakülgse saadavuse, paindlike tarneviiside ja kiire parandusega ning toetada teid ehitusobjekti käigushoidmisel just siis, kui seda kõige rohkem vajate. 

Tööriistade parandus Tarneviisid Makseviisid

KUIDAS EHITUSOBJEKTI TOOTLIKKUST SUURENDADA

Meie tootlikkuse analüüsi teenuse abil

Mõistame, et mõned peamised katsumused, millega ehitusettevõte peab rinda pistma, on kulude kontrolli all hoidmine, nõuetele vastavuse tagamine ning tööjõuhaldus, et teil oleks piisavalt õigete oskustega töölisi, kes töö ära teevad.

Ebatõhusad protsessid, planeerimata kulud ja ebaproduktiivne tööjõud võivad moodustada projekti kogukuludest kuni 25%, mis võib teie ettevõttele ja selle kasumlikkusele halvasti mõjuda.

Lisateave

HILTI MÜÜGIKANALID

Lugege, kuidas meie pühendunud meeskond saab teile abiks olla

Kas vajate abi toote valimisel või soovite oma projekti kohta küsida? Meie pühendunud kliendihaldurid, insenerid ja klienditeenindajad tutvustavad teile Hilti toodete, tarkvara ja teenuste eeliseid ning aitavad valida teie projektile sobivaid lahendusi. 

Lisateave

OPTIMEERIGE OMA TÖÖRIISTAPARKI

Suurendage efektiivsust ja vähendage omamiskulusid

Milliseid tööriistu te kasutate? Kas need on konkreetse töö tegemiseks kõige otstarbekamad ja töökindlamad? Kas teil on tõesti neid kõiki tarvis? Millised on tööriistade omamisega seotud otsesed ja varjatud kulud? Meie pühendunud tootlikkuseksperdid vastavad nii neile kui ka muudele küsimustele, et saaksite oma tööriistaparki optimeerida ning see vastaks teie ettevõtte vajadustele ja vähendaks üldkulusid.

Lisateave

Jaga