Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

Akulihvijad

Nutikad ohutusfunktsioonid, kiiremad lõikamised ja pikem aku kasutusiga: uurige, kuidas revolutsioonilised Nuroni akuketaslõikarid saavad teie ärile kasulikud olla

Nutikad ohutusfunktsioonid, kiiremad lõikamised ja pikem aku kasutusiga: uurige, kuidas revolutsioonilised Nuroni akuketaslõikarid saavad teie ärile kasulikud olla
Akuketaslõikur AG 5D-22 (125 mm) Harjadeta akuketaslõikur koos surnud mehe lülitiga igapäevaseks lõikamiseks ja lihvimiseks kuni 125 mm ketastega (Nuroni akuplatvorm)
Akuketaslõikur AG 6D-22 (125 mm) Võimas akuketaslõikur harjadeta mootori, SensTechi juhtimisega ja täiustatud ohutusfunktsioonidega kuni 125 mm ketastele (Nuroni akuplatvorm)
Akuketaslõikur AG 6D-22 (150 mm) Võimas akuketaslõikur harjadeta mootori, SensTechi juhtimisega ja täiustatud ohutusfunktsioonidega kuni 150 mm ketastele (Nuroni akuplatvorm)
Juhtmevaba toru lintlihvija GTB 6X-22 Muutuva kiirusega juhtmevaba toru lintlihvija, mis pakub täiustatud jõudlust ja aku kasutusaega torukujuliste metallide lihvimiseks ja viimistlemiseks (Nuroni akuplatvorm)
Juhmevaba lintlihvija GFB 6X-22 Muutuva kiirusega juhtmevaba lintlihvija, mis pakub täiustatud jõudlust ja aku kasutusaega metallide lihvimiseks ja viimistlemiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akupoleerija GPB 6X-22 Muutuva kiirusega akuga poleerimistööriist, mis pakub täiustatud jõudlust ja aku kasutusaega metallide lihvimiseks ja viimistlemiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akulihvija GDG 6-22 Muutuva kiirusega akulihvija koos võimsa harjadeta mootoriga ja täiendava kasutusajaga metallitöödeks ja arhitektuurseteks metallitöödeks (Nuroni akuplatvorm)
Akuketaslõikur AG 4S-A22 Reguleeritava kiirusega ja harjadeta mootoriga 22 V akuketaslõikur igapäevaseks lõikamiseks ja lihvimiseks, koos 125 mm läbimõõduga ketastega.
Akuketaslõikur AG 125-A22 22V akuga kasutamiseks mõeldud ja harjadeta mootoriga akuketaslõikur igapäevaseks lõikamiseks ja lihvimiseks kuni 125 mm läbimõõduga ketastega
Akuketaslõikur AG 150-A36 Võimas 36 V akuketaslõikur (harjadeta) lõikamis- ja lihvimistöödeks kuni 150 mm läbimõõduga ketastega
Juhtmevaba toru lintlihvija GTB 6X-A22 Elektroonilise kiirusjuhikuga juhtmevaba 22 V toru lintlihvija roostevaba/süsinikterase, alumiiniumi, vase, messingi ja titaani lihvimiseks ning viimistlemiseks
Juhmevaba lintlihvija GFB 6X-A22 Elektroonilise kiirusjuhikuga juhtmevaba 22 V lintlihvija roostevaba/süsinikterase, alumiiniumi, vase, messingi ja titaani lihvimiseks ning viimistlemiseks
Juhtmevaba poleerimismasin GPB 6X-A22 Elektroonilise kiirusjuhikuga juhtmevaba 22 V poleerimismasin torukujulise roostevaba/süsinikterase, alumiiniumi, vase, messingi ja titaani lihvimiseks ning viimistlemiseks
Worker cutting a rebar with an Angle Grinder causing sparks

Tutvuge juhtmeta nurklihvijatega

Lihvimine, lõikamine ja viimistlemine kaasaskantavate võimsate tööriistadega

Teil on vaja päev läbi lihvida metalli, betooni ja kivi, kuid teil pole vaja pikendusjuhtmetega kaasnevat segadust. Meie lahendus: juhtmeta nurklihvijad, millel on muljetavaldav võimsus ja ainulaadsed ohutusfunktsioonid ning mille kasutamine on mugav ja paindlik töökohast sõltumata.

Meie uue Nuroni juhtmeta platvormiga saate kiirema, ohutuma ja nutikama tööriista veelgi produktiivsema töökoha jaoks.

Veel juhtmeta nurklihvija eeliseid

Paindlikkus ja jõudlus

Kas toide puudub? Pole probleemi. Meil on teie vajaduste jaoks sobiv juhtmeta lihvija, olgu selleks 4,5-tolline igapäevatööriist või 6-tolline gigant metallide ja mineraalide lõikamiseks ning lihvimiseks.

Ohutus ja vastupidavus

Tööseisakud nullivad kasumi. Me valmistame tööriistu, mis mitte ainult ei kesta kauem, vaid on ka ergonoomilised ja ohutud, vähendades väsimuse ja vigastuste tõenäosust.

Täielikult ühilduv platvorm

Meie juhtmeta lihvijad töötavad akudega, mida te juba kasutate. Või proovige Nuronit, meie mitmekesist 22 V akude platvormi, et kogeda suuremat võimsust, pikemat tööaega ja sisseehitatud akudiagnostikat.

Worker grinding metal on a workbench with the cordless angle grinder AG 4S-22.

Rohkem lihvijaid, rohkem võimalusi

Meie juhtmeta nurklihvijate valik sobib enamiku rakenduste jaoks

Kompaktsel tööriistal AG 4S-22 on muutuv kiiruse juhtimine, et saaksite kiiresti metalli, mineraalseid materjale ja keraamilisi plaate lõigata ning seejärel tempot aeglustada, et viimistlus jääks kaunis. See on igaks päevaks sobiv meister.

Raskemate tööde korral, nagu raudtorude lõikamine, tugipostipaneelide lihvimine ja terastaladesse sälkude tegemine, võimaldab AG 6D-22 suuremat kiirust ning ühe laadimisega rohkem lõikeid kui teised 22 V lihvijad, millel on suuremad ja raskemad akud. See jõudlus on võrreldav juhtmega tööriistaga.

Worker cutting concrete with AG 6D-22 angle grinder connected to a vacuum (DRS)

Turvalisem ja mugavam

Ehitusplatsile sobivad tööriistad, mis aitavad teha väiksema pingutusega rohkem

Meie juhtmeta nurklihvijate korpus on kergem ja peenem, tänu millele saab neid mugavamini hoida, täpsemini juhtida ning nende kasutamine väsitab vähem – eriti kitsastes ja ebamugavates kohtades. Kui ketas peaks kinni kiiluma, aitab meie aktiivne momendikontroll (ATC) vähendada ohtliku tagasilöögi tõenäosust.

Lukustuslüliti teeb elu lihtsamaks, aga see võib ohtu kujutada. Seetõttu on meie juhtmeta nurklihvijate lipulaevadel automaatse pidurduse funktsioonid, et hoida ära kõige hullemad olukorrad.

Working cutting rebar with the cordless angle grinder AG 6D-22

Ohutum ja nutikam lihvimine

AG 6D-22: uuenduslik ohutus ja optimaalne jõudlus Nuroni eelistega

Nurklihvijad on kinnikiilumise korral ettearvamatud, kuna võivad mis tahes suunas tagasilöögi anda. Vigastuste ära hoidmiseks on tööriistal AG 6D-22 funktsioon 3D-ATC, mis peatab tööriista pöörlemise, kui see järsku tööalalt väljub. Kui eemaldate oma käe tööriistalt, lülitab puudutusega aktiveeritav funktsioon SensTech automaatselt toite välja. 

Meie mitmekesise Nuroni platvormi sisseehitatud akudiagnostika annab teile hoiatusi aku seisukorra kohta aitavad vähendada tööseisakuid ja optimeerida töötajaskonda.