Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

Akuga montaažipüstolid

Vaadake Hilti kiireimaid ja puhtaimaid tööriistu MEPi ja kipsseinte karkassi paigaldamiseks ning seda, kuidas Nuroni akud muudavad elektri-kinnitustööriistad veelgi tõhusamaks

Vaadake Hilti kiireimaid ja puhtaimaid tööriistu MEPi ja kipsseinte karkassi paigaldamiseks ning seda, kuidas Nuroni akud muudavad elektri-kinnitustööriistad veelgi tõhusamaks
Worker installing drywall / drylining track on the floor using a BX 3-22.

Avastage akutoite abil kinnitamine

Minge puhtamaks, vaiksemaks ja tõhusamaks kinnitamiseks üle juhtmeta seadmetele

Kas otsite alternatiivi gaasiga töötavatele otsekinnitus- või puurimis- ja ankurdamistööriistadele? Akutoitel põlemiseta naelapüstolid on kiiremad, vaiksemad, neid on lihtsam kasutada ja need on soodsamad. Mis peamine – need on sellise jõudlusega, mida teie meeskonnad ootavad.

Uusima Nuroni juhtmeta platvormiga saate oma töötajate töö optimeerimiseks suurema ulatuse, mugavuse ja ühendusfunktsioonid.

Minge üle akutoitega naelutamisele ja kinnitamisele

Kompromissitu jõudlus

Kiirema töö ja suurema tootlikkuse jaoks loodud tööriistad võimaldavad lisada kinnitusi betooni, terasesse ja mõnd tüüpi müüritisse – ilma puurimise, ankrute ja töökoha piiranguteta.

Juhtmeta, aga põlemiseta

Aitab kallite gaasiballoonide ja -kassettide ostmisest, hoidmisest, käsitsemisest ning hooldamisest. Juhtmeta tööriistad Plus BX 3 on vaiksemad, väiksema tagasilöögiga ning neid peab vähem puhastama ja hooldama.

Täielikult ühilduv platvorm

Juhtmeta kinnitustööriistad kasutavad 22 V akusid ja laadureid, mis teil juba olemas on. Kui soovite kompaktse iseoptimeeriva akuga pikemat tööaega, tutvuge meie uusima Nuroni platvormiga.

Worker fastening wooden track placopan on floor with BX 3

Rohkem valikuid, palju rakendusi

Akutoitega kinnitamine enamiku tehnosüsteemide ja siseviimistlustööde jaoks

Ükskõik kas veedate kogu päeva pea kohal kaableid, läbiviike ja harukarpe kinnitades või paigaldate kilomeetrite viisi kipsplaadi profiile, meie BX 3-tööriistad aitavad teil töötada tõhusamalt ja mugavamalt. Need on gaasiga töötavatest tööriistadest kiiremad ja vaiksemad ning tekitavad vähem tolmu ja vibratsiooni kui puurimine. Võrekinnitus- ja ühendustööde jaoks sobib BX 3-BT, sest sellega saab kinnitada keermestihvte.

Erinevalt osast sisepõlemismootoriga tööriistadest ei vaja akutoitega otsekinnitustööriistad erilist väljaõpet ega luba, mistõttu saate kohe tööle asuda.

a worker checks a battery-powered direct fastener with a smart phone

Kiire ja muretu kinnitamine

Ehitusplatsile sobivad funktsioonid, mis aitavad teha rohkem ja pikema aja jooksul

Pole gaasi, pole probleemi. Akutoitega naelapüstolid kasutavad võimsaid mehaanilisi ajameid, mis sobivad paremini teie töö rütmi ja kiirusega, pakkudes samas ühtlasemat kinnituskvaliteeti. Samuti on neil väiksem tagasilöök ja need kiiluvad vähem kinni, mis tähendab vähem tööseisakuid.

Kasutage lihtsasti laetava salve ja uue täiteindikaatori eeliseid.

Kauakestev juhtmeta naelutamine

BX 3-22: kui olete valmis gaasi akude vastu vahetama

Otsekinnitustööriist BX 3-22 lisab akutoitega naelutamisele veelgi enam kiirust ja pikendab tööaega. Ükskõik kas teete kinnitusi betooni või terasesse, BX 3-22 saab ühe aku laadimisega lisada kuni 850 kinnituspunkti.

Mitmekesise 22 V Nuroni platvormi osana sobib selle kompaktne ja võimas aku hästi tööks pea kohal.

Kompromissitud kinnitustööriistad

Kinnitustehnoloogia, mida juba kasutate

Meie BX 3-tööriistadega jõudluse parandamiseks arendatud tsingitud naelalindid pakuvad igapäevaseid lahendusi kipsplaadi profiilide ja kaablikinnitite, läbiviigukinnitite ja laeklambrite kinnitamiseks betooni, müüritise, täidetud plokkide ning terase külge. 

X-BT-rakenduste puhul saavad meie keermestihvtid võrede, maanduste ja ajutiste kinnitustega hakkama põlemise pärast muretsemata.

Töötage mugavamalt

Otsekinnitamine hõlmab füüsiliselt nõudlikku ja väsitavat tööd pea kohal. Kantav välisskelett EXO-O1 aitab koormust vähendada, et saaksite olla produktiivsem.

Kas eelistate püssirohuga töötavat tööriista?

Kõik on hästi, me mõistame. Meie püssirohuga töötavate tööriistade valikus on kogu vajalik võimsus väga tugevasse betooni kinnituste lisamiseks, olenemata tööst.

Ostke püssirohuga töötav kinnitustööriist