Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

Juhtmeta tolmuimejad

Revolutsioonilised Nuron-akud võimaldavad valida juhtmevabad tööriistad ilma imemisvõimsust ohverdamata: vt kõiki akutolmuimejaid ja seljaskantavaid tolmuimejaid siin

Revolutsioonilised Nuron-akud võimaldavad valida juhtmevabad tööriistad ilma imemisvõimsust ohverdamata: vt kõiki akutolmuimejaid ja seljaskantavaid tolmuimejaid siin
Akutolmuimeja VC 5-22 Kompaktne kaasaskantav akutolmuimeja ehitusplatside ja töökodade kiireks puhastamiseks (Nuroni akuplatvorm)
Akutolmuimeja VC 10L-22 Suure imemisvõimega märg/kuiv akutolmuimeja koos valikulise seljakotiga ehitusplatside ümbruse koristustöödeks – L-klass (Nuroni akuplatvorm)
Akutolmuimeja VC 5-A22 Kompaktne kaasaskantav 22 V akutomuimeja on välja töötatud kasutusmugavuse ja lihtsa liikuvuse tagamiseks.
a worker uses a cordless vacuum cleaner to remove dust from demolition work

Tutvuge juhtmeta tolmuimejatega

Kiirem puhastamine, parem tolmutõrje ja mugavalt kaasaskantav

Te ei saa vältida tolmu tekkimist, aga teil on siiski töökohast olenemata tolmu üle kontroll. HEPA-võimalusega tolmuimejad aitavad luua puhtama, ohutuma ja paremini OSHA-le vastava töökoha.

Tänu Nuroni platvormi võimsusele ning paindlikkusele saate teha tolmu juhtmeta märg- ja kuiveemaldust isegi siis, kui elektritoide pole saadaval.

Akutoitega tolmuimejad töö käigus puhastamiseks

Parem ohutus

Teil pole vaja pistikupesa, et tagada vastavus tervise- ja ohutusnõuetele puurimise ning lõikamise ajal – meie tõhusad tolmuimejad töötavad Nuroni juhtmeta platvormil.

Parem produktiivsus

Kogege paremat ja vähemate katkestustega tööd. Meie juhtmeta tolmuimejad aitavad parandada töökohal nähtavust, säästavad puhastamisele kuluvat aega ja pikendavad tööriista tööiga.

Suurem mugavus

Ükskõik kas kannate seda käepidemest, õlarihmaga või seljakotis, juhtmeta tolmuimejad on mobiilsed ja mugavad ning sobivad meie mitmekesise 22 V Nuroni akude platvormiga.

a worker grinding a concrete wall has a cordless vacuum cleaner on his back

Juhtmeta märg- ja kuivpuhastus

Nuroni võimsus tõeliselt juhtmevabaks tolmueemalduseks

Kergem, väiksema mahuti ja valikulise seljakoti kujuga VC 10-22 on eriti mobiilne, sobides kõikjale, kus peate tegema OSHA-le vastavat tolmu märg- või kuiveemaldust.

Saate töötada tõhusamalt ka tänu automaatsele filtripuhastusele, pikemale tööajale ja  diagnostikale, mis aitab tuvastada kehvad akud enne, kui need kasutusele võetakse.

a worker walking over a construction site with a cordless vacuum cleaner hanging from his shoulder

Kas pole pistikupesa? Pole probleemi

Puhastage töökohta hoopis juhtmeta tolmuimejaga

Kui peate tegema tolmu kuiveemaldust kohas, kus pole elektritoidet, tuleb appi OSHA-le vastav juhtmeta tolmuimeja VC 5-22, millel on ühegalloniline mahuti ja mida saate õlarihma abil eriti mugavalt kaasas kanda.

Tagage vastavus OSHA-le

Hoidke töökoht puhas ja nõuetele vastav, ühendades meie juhtmeta tolmuimeja integreeritud tolmueemaldussüsteemiga, mis on mõeldud lõikamiseks, puurimiseks, südamikpuurimiseks ja paljudeks muudeks töödeks.

Ostke muu tolmueemaldussüsteem

Kas eelistate juhtmega tolmuimejat?

Eemaldage lihvimisel, lõikamisel, puurimisel ja südamikpuurimisel tekkiv raske tolm ning märg lobri kiiresti ja tõhusalt, kasutades meie suure mahutavusega juhtmega tolmuimejaid.

Ostke juhtmega tolmuimeja

Garanteerime oma tööriistade töökorras oleku

Me ei oota, et meie tööriistad katki läheks, aga oleme teie jaoks olemas, kui see juhtub. Saate oma tolmuimejale kaheaastase tasuta hoolduse ning seejärel eluaegse garantii ja piiratud paranduskulud. 

Lugege lähemalt meie tööriistade parandusteenuse kohta