Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga

Tikksaeterad

Saage teada, kuidas meie tikksaeterad on projekteeritud kiiruse ja täpsuse jaoks puidu, sandwich-paneelide, metalli ja lehtmetalli lõikamisel

Image alt text (optional)

Uus tikksaeterade tootevalik on kohal ja see on parem kui kunagi varem

Meie uued lihtsasti kasutatavad terad on loodud mitmesuguste materjalide lõikamiseks

Kaks uut tera teevad meie pakutavatest toodetest täislahenduse, mida saab kasutada kõikide põhiliste tööde jaoks.

Esimese uue tera nimi on SPX Wood Speed. Tera väljapaistva soorituse tagavad suured lihvitud hambad, mille täpne disain võimaldab lõigata äärmiselt kiiresti ka kõige paksemat puitu. Volframkarbiidist otstega hambad on loodud pidama vastu pikka aega ja lõikama igat tüüpi puitu. Me ei ole unustanud sobivust – uus tera sobib iga Hilti tikksaega ning nende vahetamine on kiire ja lihtne.

Teise uue tera nimi on SPX Wood Splinter-Free. Ainulaadsel kahepoolsel tikksaeteral on teravad lihvitud hambad, millega lõigates ei killustu puit kummaltki poolt. Koostises sisalduv HSS-bimetall tagab konkurentide HCS teradega võrreldes poole pikema kasutusea.

Standard-tooteklassi tera tagab kiireima lõikamise tänu õhukesele terale ja ülisuurtele hammastele. Ultimate-tooteklassi tera on paksem, et lõiked oleks sirgemad. Sujuvama lõikamise ja väiksema vibratsiooni tagavad aga ainulaadse disainiga hambad.

Jätkamiseks logige sisse