Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga
Hilti

Omadused ja rakendused

Omadused
  • Hilti teise põlvkonna põlemisvaba otsekinnitustehnoloogia – kvaliteetseks, usaldusväärsemaks kinnitamiseks betooni, terase ja täismüüritise külge
  • Tööriista põlemiseta kasutamine – puudub gaasiballoonide või käitusvahendite kõrvaldamine
  • Lööb aku ühe laadimisega (sõltuvalt B22 aku mudelist – 5,2 Ah, 3,0 Ah või 2,6 Ah) kuni 800/500/400 kinnitit
  • Magasin mahutab 30 naela
  • Projekteeritud väga suure produktiivsuse jaoks – kinnitamiskiirus 1,3 naela sekundis
Rakendused
  • Kipsseinte karkassi kinnitamine põrandate, seinte ja lagede külge betoonil, täismüüritisel ja terasel
  • Võrgu, membraanide või fooliumi kinnitamine betoonseinte külge spetsiaalsete seibihoidikutega
  • Seina sidelattide kinnitamine betooni, täismüüritise või terase külge – spetsiaalse seibihoidiku kasutamine on soovitatav
  • Sobiv mitmeteks kergkinnitusrakendusteks betoonil, täismüüritisel või terasel
  • Kaablite, kaablitorude ja mitmete kergete elektripaigaldiste kinnitamine – ME naelapüssi nina kasutamine on soovitatav

Tootevariandid ja -komplektid

Tehnilised andmed

Dokumendid ja videod

Nõustamine ja tugi

Image alt text (optional)

Olge pidurdamatu uue tööriistaga Hilti BX 3

Kas teile teeb tuska, kui peate pidevalt gaasi ja kassette vahetama, kuid teile meeldib otsekinnituste tugevus, kinnituskiirus ja turvalisus? Uus Hilti BX 3 muudab teid pidurdamatuks: see on esimene ja ainus juhtmevaba kinnitustööriist betoonil ning terasel kasutamiseks.

BX 3, mis võimaldab kinnitamist kivistunud betoonile ja terasele, saab hakkama paljudes erinevates kasutussituatsioonides. Veelgi enam, see sobib kenasti teie olemasolevasse 22 V tööriistakomplekti! Lihtsalt libistage naelad sisse, paigaldage aku ja lülitage see sisse. Kõik – oletegi valmis alustama.

Maailma esimene akutehnoloogia

Enam pole vaja gaasiballooni vahetada ega määrdunud kassetitööriistu puhastada. BX 3 vajab kuni 600 naela sisestamiseks kõigest üht B 22 / 5,2 Ah akut!

See tugev ja vaikne tüüp

Nõrk tagasilöök, praktiliselt tolmu- ja vibratsioonivaba. See suurepäraselt tasakaalustatud tööriist on objektil üks ohutumaid, tervise- ja ohutusameti (Health and Safety Executive) poolt väljastatud skooriga kõigest 0,01 – minimaalne müra tootlikkuses järeleandmisi tegemata.

MITMEKÜLGNE TÖÖRIIST IGA TEGEVUSVALDKONNA JAOKS

Mehaaniline ja elektriline

Saage palju erinevaid mehaanilisi ja elektrilisi kinnitustöid kiirelt ja hõlpsalt tehtud. BX 3 ME on ideaalne abimees, kui kinnitate kaableid, kaablirenne, kaablikimpe, harukarpe, kergeid rippuvaid paigaldisi, väikseid reovee- või küttetorusid ja palju muud.

Siseviimistlus

Muutke kipsseina karkassi kinnitamine lihtsaks. BX 3-L 02 on suurepärane täiendus iga siseviimistleja tööriistakomplektis.

Veekindlaks tegemine

Unustage tikutulega pistikupesade otsimine veekindlaks tegemisel. Meie X-SW pehmete seibidega täielikult juhtmevaba BX 3 teeb töö ära ühe hõlpsa sammuga.

Jätkamiseks logige sisse