Hilti ettevõttest

Hilti pakub innovaatilisi lahendusi, professionaalseid ehitussüsteeme ja -teenuseid kogu maailmas. Hilti peakorter asub Liechtensteini Vürstiriigis Schaanis.

Hiltis töötab enam kui 20 000 töötajat. Meie ettevõtte korporatiivne kultuur põhineb vastutusel, aususel, julgusel ja meeskonnatööl.

Hiltit iseloomustavad tipptehnoloogia, esmaklassiline kvaliteet ja otsesuhtlus klientidega. Kaks kolmandikku meie töötajatest tegelevad vahetult tellijatega ehitus-ja inseneriettevõtetes, võttes päevas üle 200 000 korra klientidega ühendust. Hiltil on oma tehased ning uurimis- ja arenduskeskused Euroopas ja Aasias.

Väikese pereettevõttena 1941. aastal asutatud Hilti Group on tänaseks kasvanud ülemaailmseks  korporatsiooniks, millel on 120 esindust erinevates riikides. Martin Hilti perekonna usaldusfond on kõigi Hilti Corporation aktsiate omanik, mis tagab ettevõttele stabiilse arengu pikemas perspektiivis.

Hilti äriedu põhineb töötajate, klientide ja tarnijate ees võetud kohustuste täpsel täitmisel ning kõrgete keskkonnakaitse- ja sotsiaalsete standardite järgimisel.

Hilti Eesti

KLIENDITEENINDUS

+372 6 260 080

E-post

Me oleme paigaldanud küpsiseid Teie arvutisse, mis muudab veebilehe kasutamist paremaks. Te võite muuta veebilehe küpsistega seotud seadeid igal ajal. Vastasel juhul eeldame, et nõustute küpsisefailide kasutamisega.