Hilti tarne

Online tellimuste korral säästate tarnelt 100%

Hilti logistikaosakond hoolitseb teie tellimuse eest, ükskõik kui suur või väike see on. Sõltumata kanalist, mille kaudu te oma tellimuse esitate, toimetame kauba teieni õigeaegselt.

Saate ise valida, kuhu tellitud kaubad toimetatakse - teie ettevõtte aadressile, ehitusplatsile või Hilti Keskusesse. Enne kella 13:00 esitatud tellimuse saadame laost teele samal päeval ja see on kättesaadav Hilti Keskusest järgmisel päeval. Kui soovite, et tellimus toimetatakse teie ehitusplatsile, kontorisse või mistahes teise asukohta, siis riigisiseselt jõuab see teieni 4 tööpäeva jooksul.

Märkused:

  •  Enne tellimuse vormistamist saate kontrollida kauba saadavust laos.
  • Kauba üleandmine Hilti Keskuses toimub esmaspäevast reedeni päeva esimeses pooles.
  • Kui esitasite tellimuse Hilti Online kaudu ja valisite tarnekohaks Hilti Keskuse, siis enne kaubale järele tulekut kontrollige kindlasti, kas tellitud kaubad on keskuses olemas, helistades numbril +372 6 260 080.
  • Tellitud kaupa hoitakse Hilti Keskuses maksimaalselt 5 tööpäeva.

Me oleme paigaldanud küpsiseid Teie arvutisse, mis muudab veebilehe kasutamist paremaks. Te võite muuta veebilehe küpsistega seotud seadeid igal ajal. Vastasel juhul eeldame, et nõustute küpsisefailide kasutamisega.