Ajakohane

Turvalisuse suurendamine ja trahvide vältimine

When does a tool need calibrating or testing? When does employee training need renewing? Do workers know how long they can safely use a tool? ON!Track automates and simplifies compliance, saving you time and making sure you avoid fines. 

TESTITUD, HOOLDATUD JA KALIBREERITUD

Ajastatud uuendused

Aegsasti saadetavad teavitused vara testimise, hoolduse või kalibreerimise nõuete kohta. Tagades teile meelerahu!

KVALIFITSEERITUD, SERTIFITSEERITUD, KOOLITATUD

Teadke, et töötajatel on õigeid volitused

Kvalifikatsiooni, sertifikaadi ja koolituste uuendamine tänu aegsasti ilmuvale teavitusele. Võite kindel olla, et iga töötaja omab vastavaid volitusi tööde teostamiseks.

KUIDAS ON!TRACK AITAB MEIL OLLA AJAKOHANE

Nad mõistavad, kui palju tööd nad saavad teha, enne kui tööriist vajab hooldust

Adrian Black

HSQE Manager
Astley Signs 
U.K. 

NELI LIHTSAT SAMMU ON!TRACK JUURUTAMISEKS

1. Broneeri aeg konsultatsiooniks ja analüüsiks

Meie spetsialist teostab koostöös teiega põhjaliku analüüsi, hindamaks, kuidas teie äriprotsessid toimivad ja milline situatsioon valitseb varustuse osas. Selle tulemusel omandate detailse aruande, milles kirjeldame potensiaalset kokkuhoidu ja kui palju selle juurutamine teile maksma läheks.

2. Personaalne lahendus

Kogu lahendus luuakse teie vajadusi silmas pidades. Saate valida, kes teie töötajatest registreerib ja töötleb varustust, kasutades ON!Track tarkvara. Meie tagame kogu tarkvara ja süsteemi toimivuse ning valmisoleku tööriistu käsitleda - kuni pisema detailini välja.

3. Märgistage ja registreerige oma vara

Pärast ON!Track-i seadistamist, märgistab meie meeskond kõik vajalikud varad vöötkoodi sisaldava või Bluetooth sildiga. Iga märgistatud ese skanneeritakse ning tagatakse kogu süsteemi toimivus. Alustage kasutamist!

4. Hilti kestev treening ja toetus

ON!Track on lihtne kasutada nii arvutis kui mobiiliäpis. Meie spetsialistid viivad läbi põhjaliku koolituse, mille käigus tutvustatakse ja õpetatakse kasutama kõiki süsteemi funktsioone. Meie abi ei piirdu koolitusega - iga kord kui teil tekib küsimusi, aitab teid meie klienditeenindaja või spetsialist kohapeal.

KUIDAS ALUSTADA?

Broneeri aeg konsultatsiooniks ja analüüsiks juba täna

Eest esmase konsultatsiooni ja analüüsi näitamaks, kui suur võib olla teie kokkuhoid ja millise aja jooksul muutub investeering tulusaks. Rohkem informatsiooni videost.

LIITU ON!TRACKIGA JUBA TÄNA

Oma kontrolli oma vara üle

Jaga