Ole produktiivne. Ole ajakohane. Hangi ON!Track

Varahaldus ehitussektorile

Ainult üks puudutus ekraanil või hiireklikk ja ON!Track ütleb sulle täpselt, mis tööriistad sul on, kus sinu varustus asub ja kes seda kasutab. Saad teavituse, kui seadmed vajavad hooldust või kalibreerimist. Kui on aeg uuendada tööluba või sertifikaati, saad teavituse aegsasti. Selle kriitilise teabe abil on tööde juhtimine lihtne, kasumlik ja nõuetele vastav.

KUIDAS SEE TÖÖTAB

Leidke oma asjad - kiiresti

Vastupidavad vöötkoodiga ja Bluetooth sildid teie seadmetel. Pilvepõhine varahaldustarkvara, mis töötab mobiilis ja arvutis - leia oma vara hetkega. Koos meie esmaklassiliste teenuste ja toetusega oleme teile alati käepärast, võtmaks programmist maksimumi.

SAAVUTA KONTROLL

Ole produktiivne

Teades täpselt, kus teie tööriistad ja vara asub, ei kaota te väärtuslikku aega ega kuluta raha nende asendamisele. Saavutage hea ülevaade kulumaterjali kasutuse osas (puurid, naelad, PPE jne.).

Lisainfo

Ole ajakohane

Millal vajab tööriist kalibreerimist või testimist? Millal vajab töötaja koolitus värskendamist? Kas töötajad teavad, kui kaua saab antud tööriista ohutult kasutada? ON!Track automatiseerib ja lihtsustab arve pidamist, säästes teie aega ja vältides trahve.

Lisainfo

Kuidas ON!Track on aidanud meie ettevõtet

ON!Track kohandati vastavalt meie ettevõttele, mis on väga oluline. See tõestas meile, et tegemist ei olnud kõigest toote müügiga

Josh Dees

Project Manager
Blakeman Steel
U.S.A.

MIKS VALIDA ON!TRACK?

Ehitatud tööstuslikele tingimustele

Sildid, mis on disainitud vastupidama karmides tingimustes, hõõrdumine, korrosioon, kemikaalid ja ekstreemsed temperatuurid.

Teie vara kaubamärk ei mängi rolli

ON!Track töötab hoolimata vara tootjast, te ei ole sunnitud ostma ühe konkreetse brändi tooteid või teenuseid.

Pilvepõhine

Piiramatu hulk kasutajaid omab juurdepääsu tarkvarale 24/7 - asukohast sõltumata - meie mobiiliäpp ja arvutirakendus.

Teia valdkonnale suunatud toetus

ON!Track eksperdid on valdkonnapõhised, tundes ehitust-, nafta-, gaasi-, mehaanika-, elektri- jpt tööstuseid seespidiselt. Seetõttu saate kindlad olla, et programm on kohandatud teie vajadustele vastavalt.

UUDISED

ON!Track aktiivne jälgimine

Kujutate ette töökeskkonda, kus kogu vara on lihtsasti leitav?

ON!Track nutikate siltidega pole see kõigest unistus.

Lisainfo

Intervjuu

Karolina (Projektijuht) ja Vojkan (Tehniline projektijuht) räägivad, kuidas ON!Track aktiivne jälgimine aitab hoida kokku kulusid ja muuta töö efektiivsemaks.

Lisainfo

LIITU ON!TRACKIGA JUBA TÄNA

Oma kontrolli oma vara üle.

Jaga