PROFIS Anchor

Ankurkinnituste projekteerimine

Hilti PROFIS

Hilti PROFIS Anchor võimaldab projekteerida betooni ja müüritisse ankurdamise lahendusi paljude erinevate projektide jaoks.

Sobib paljude erinevate projektide jaoks

Hilti PROFIS Anchor'isse kuulub SOFA – meie enda Hilti projekteerimismeetod, mis suudab projekteerida ohutult keerukaid struktuure, mida rahvusvahelised eeskirjad ei hõlma.

Samuti saate projekteerida paljude erinevate rahvusvaheliste eeskirjade põhjal – et luua projekte mis tahes maailma osa jaoks. Nende eeskirjade hulka kuuluvad Euroopa (ETAG), Ameerika Ühendriigid (ACI), Kanada (CSA), Austraalia (SA:TS 101) ja Venemaa (STO).

Kiirendage ja lihtsustage oma projekteerimisprotsessi

Hilti PROFIS Anchor kiirendab arvutuste läbiviimist, importides ja töödeldes mitmeid koormusandmeid samaaegselt. Aja säästmiseks võite kasutada ka malle.

Lisage 60 aastat Hilti kogemust enda omale

Hilti PROFIS Anchor põhineb Hilti enam kui 60 aasta pikkusel ankurkinnituste (sealhulgas keemilised ja mehaanilised kinnitused) alasel uuringu- ja arendustegevusel.

Lisainfo

HILTI PROFIS ANCHORI PÕHIFUNKTSIOONID

Projekteerimismeetodid

• Projekteerige lahendusi, mida rahvusvahelised eeskirjad ei hõlma, kasutades meie SOFA Hilti projekteerimismeetodit.

• Projekteerige betooni ankurdamise lahendusi vastavalt Euroopa (ETAG), Ameerika Ühendriikide (ACI), Kanada (CSA), Austraalia (SA:TS 101) ja Venemaa (STO) eeskirjadele.

• Projekteerige ankurdamist müüritisse – kasutage meie laiaulatuslikku müüritise projekteerimismoodulit, et arvutada kinnitustugevus müüritises, võttes aluseks eeskirja ETAG 029, lisa C.

Projekteerimisfunktsioonid

• Importige MS Excelist ja töödelge mitmeid koormusandmeid samaaegselt.

• Valige automaatselt optimaalsed ankrukonfiguratsioonid ja minimaalsed alusplaadisuurused, kasutades meie PROFISe geomeetria reguleerimisfunktsiooni.

• Projekteerige käsipuude kinnitusi ja ankurdusi vastavalt kohalikele eeskirjadele.

• Looge enda projekteerimise sisendparameetritega malle.

• Väljund – koostage tekstilised andmed ja aruanded, mis sisaldavad tõestusarvutusi ja paigaldusteavet.

HILTI PROFIS ANCHOR AKTIVEERIMINE

Hilti PROFIS Anchor saadaval Hilti veebisaidil.

Jaga