About Hilti

MEIST

Hilti ametlik koduleht Eesti

Pakume uuenduslikku ehitusvaldkonna tehnoloogiat, tarkvara ja teenuseid.

Meie ülemaailmse ulatusega ettevõttel on esindused üle 120 riigis. Ettevõttel on üle 30 000 töötaja.

Juba 75 aastat aitab meie tehnoloogia iga päev teostada keerulisi ja muljetavaldavaid insenerimõtteid – alates ülehelikiirusega liikuvatest reisirongidest Jaapanis ning lõpetades sügaval paiknevate maa-aluste metrootunnelitega maailma suurimates linnades.

Me kindlustame ehitusprojektidele kompleksse toe, pakkudes klientidele projekteerimistarkvara, tööriistu ja hooldusteenuseid, väljaõpet, nõustamist ja lahenduste katsetamist ehitusobjektidel. Me pakume universaalset lahendust ehitusvaldkonnas maailma mis tahes punktis.

 

VAHETU SUHTLUS KLIENTIDEGA

Hilti customers

Meie kliendid on meie kogu tegevuse keskmes.

Sel põhjusel tegeleme kogu maailmas otsemüügiga: kaks kolmandikku Hilti töötajatest suhtlevad iga päev vahetult klientidega. See on 250 000 kontakti kogu maailmas – veebivahenditega, telefonitsi ja silmast silma.

Peale selle veedame suure osa tööajast väljaspool bürooruume: müügiosakondade töötajad ja insenerid teevad pidevalt klientidega ehitusobjektidel koostööd. Tänu sellisele tihedale koostööle suudame leida lahendusi ja võimalusi kiiremaks, lihtsamaks ja ohutumaks ehitamiseks.

Pidev kontakt klientidega võimaldab meil täpselt mõista nende äritegevuse vajadusi uuenduslikuks arenguks.

TEEME UURIMIS- JA ARENDUSTÖÖD ETTEVÕTTE SEES

Hilti püüab leida kogu tegevuses oma lähenemisviisi. 

Arendame turul olevaist erinevat tehnoloogiat, tarkvara ja teenuseid.

Meil on oma uurimis- ja arendustöö keskused, mis teevad koostööd juhtivate tehnikaülikoolide ja partnerorganisatsioonidega kogu maailmas.

Meie lahendusi toodetakse nii Hilti enda tehastes kui ka partnerettevõtetes. Jälgime väga tähelepanelikult, et meie kõikide toodete kvaliteeditase oleks püsivalt kõrge.  

Hilti on eraettevõte, mis kuulub aastast 1941 kuni tänase päevani selle asutaja Martin Hilti perele. Sel põhjusel on meie tegevus suunatud pikaajalisele ja püsivale arengule, mitte aga kiirele kasule. 

LISATEAVE HILTI KOHTA

MEIE AJALUGU

MEIE AJALUGU

Lisainfo

ETTEVÕTTE JUHTIMINE

Lisainfo

Jaga