PROFIS Installation

Hilti projekteerimistarkvara modulaarsete tugisüsteemide jaoks

Hilti PROFIS Installation

Hilti modulaarsete tugisüsteemide projekteerimise tarkvara aitab teil luua keerukaid projekte inseneride ekspertabita.

Projekteerige, arvutage läbi ja tellige vajalikud modulaarsed tugisüsteemid – tehke seda objektil kohapeal või kontoris.

Eksportige oma Hilti PROFISe rakenduse projektid hõlpsalt otse tarkvarasse AutoCAD® või Revit®, või kasutage oma Hilti BIM-objekte tarkvaras Tekla Warehouse, et kasutada neid teie Tekla Structure'i projektides.

Sisestage mahukast Hilti BIM-/CAD-teegist objekte kiirelt otse oma projekti.

Kogu meie Hilti PROFISe projekteerimistarkvara ja kõik mobiilirakendused on täielikult integreeritud meie Hilti toodete, tehnoloogiate ja inseneriteenustega – pakkudes teile lahendusi ehituse ja hoone haldamise jaoks keerukates tingimustes.

LISAINFO

HILTI PROJEKTEERIMISTARKVARA MODULAARSETE TUGISÜSTEEMIDE JAOKS

PROFIS INSTALLATION

Projekteerimistarkvaraga Hilti PROFIS Installation saate hinnata 3D-redaktoris lihtsaid ja keerukaid modulaarseid tugisüsteemilahendusi.

Lisateave

FIXPOINT KALKULATORS

Valimisrakendus Hilti Fixpoint aitab teil arvutada kinnituspunktide koormused, torude pikenemised ja torude minimaalsed painutuspikkused modulaarsete tugisüsteemide puhul.

Lisateave

HILTI MODULAARSETE TUGISÜSTEEMIDE 2D-/3D-MUDELID

Hilti BIM-/CAD-teegist leiate 3D-objekte ja 2D-jooniseid, mida oma BIM-projekti sisestada. 

Laadige juba täna alla Hilti veebipoest, tarkvara AutoCAD®, Revit® või Tekla Warehouse veebisaidilt või veebisaidilt bimobject.com

TEKLA WAREHOUSE

Lisateave

AUTOCAD

Lisateave

REVIT

Lisateave

BIMOBJECT.COM

Please enter text here (optional)

Lisateave

MEIE HILTI INSENERTEHNILISE PROJEKTEERIMISE TEENUS

Kui vajate oma projektiga abi, võivad meie Hilti insenerid teile ankurkinnituste süsteemid projekteerida. Lisateabe saamiseks kontakteeruge oma kohaliku Hilti inseneriga: +372 6 260 080; eesti@hilti.com

Jaga