Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga
Hilti

Omadused ja rakendused

Omadused
 • Esimene löökmutrikeerajapõhine kohanduv pöördemomendi süsteem (SIW 6AT-A22 ja SI-AT-A22 moodul) Hilti laienevate ankrute paigaldamiseks, sissevalatavatele kanalitele kinnitamiseks, modulaarsete tugisüsteemide kokkupanekuks või metalli metalli külge kinnitamiseks
 • Mehhatrooniline süsteem kinnitamise juhtimiseks – varustab ühilduva löökmutrikeeraja ankrute automaatseks nõuetekohaseks kinnitamiseks ja taaskinnitamiseks
 • Vöötkoodi skanner lihtsaks, tõhusaks seadistamiseks, vähendades kasutaja vigade võimalusi
 • Teostatud kinnituste dokumenatsioon kohanduva pöördemomendi dokumentatsioonitarkvaraga suurema usaldusväärsuse ja kontoripoole tõhususe huvides
 • Standardne löögirežiim betooni kruviankrute paigaldamiseks
Rakendused
 • Hilti HST3 ankrute paigaldamine mõõduga M8 kuni M12 betoonis
 • Hilti HST3-R ankrute paigaldamine mõõduga M8 kuni M12 betoonis
 • Metallpoltide korduv kontrollitud kinnitamine mööduga kuni M16 betoonis
 • MI, MQ, MIQ ja MT modulaarsete tugisüsteemide kokkupanek, kasutades ühilduvaid liitmikke (sh MQN-i lülitusliitmikke MQ-süsteemidele)
 • T-poltide paigaldamine HAC-V sissevalatavatesse ankrutesse rippfassaadide, liftide ja MEP-paigaldiste kinnitamiseks

Tootevariandid ja -komplektid

Tehnilised andmed

Dokumendid ja videod

Nõustamine ja tugi

Image alt text (optional)

VISAKE OMA MUTRIKEERAJA ÄRA

Poltkinnitused betoonis vastavalt ICC-ESR ja ETA sertifikaatidele koos Hilti adaptiivse pöördemomendi mooduli süsteemiga

Sõltumatud uuringud on tuvastanud, et ebakvaliteetsed ehitusvõtted on struktuursete kahjustuste põhilised tekitajad. Ameerika Ehitusispektsiooni Assotsiatsioon on avaldanud, et poltide üle- ja alakeermestamine on number kaks põhjus inspektsiooni läbikukkumisel.

Pole ime, et olemasolevad tööriistad ei sobi nõutud vajadustele. Ankru paigaldamisel tuleb valida aeglase ja ebatäpse mutrikeeraja vahel. Tülikad pöördemomendi võtmed või elektrilised mutrikeerajad tõstavad ankurdamise kiirust kuid vähendavad ohutust ja töökindlust.

Koos Hilti adaptiivse (AT) süsteemiga ei pea te enam seda valikut tegema.

AT süsteem koosneb neljast komponendist:

 • SIW 6AT-A22 löökmutrikeeraja: see näeb välja ja töötab nagu Hilti SIW 22-A löökmutrikeeraja kuid omab intelligentset elektroonikat, tugevam padrun ja kompaktsem esiosa, mis võimaldab ligipääsu ka kitsastesse kohtadesse.
 • Väike ja väga kerge SI-AT-A22 moodul, mis kogub andmed mutrikeerajast ning akust ja edastab need SIW 6AT-A22 tuvastamaks, kas ankur on õigesti paigaldatud.
 • SI-AT-A22 kogutud andmete dokumenteerimine ja arvutisse üles laadimine ning paigaldussertifikaatide loomine.
 • Kulumaterjal Hilti HSA, HST 2, HST 3 ja HSL 4 kiilankrutele, pragunenud ja pragunemata betoonile.

AT mooduliga ühilduvad seadmed on varustatud vastava sensori ja nutiseadmega, mis kinnitab ankurdamise õigsuse vastavalt ETA ja ICC-ESR sertifikaatidele. Seadme operaator sisestab kinnitatava ankru info - skanneerides ankru pakendil oleva vöötkoodi, ülejäänu eest vastutab tööriist. Pärast ankurdamist on võimalik seade ühendada arvutiga, mis loob paigaldusraporti - pakkudes järelevalvele ja projekteerijale garantii, et tööd on teostatud vastavalt nõudmistele.

LIHTNE, KIIRE, EFEKTIIVNE

Valige ankur

Kasutage SI-AT-A22 mooduli sisseehitatud vöötkoodi lugejat, skanneerides ankrute pakendilt kood. SIW 6AT-A22 löökmutrikeeraja seadistab väändemomendi vastavalt ankrule. Vajutage "lukusta" nuppu oma valiku kinnitamiseks ning oletegi valmis alustama.

Vajutage päästikut

Kõik, mida peate löökmutrikeerajaga SIW 6AT-A22 tegema on vajutama päästikule. Niipea kui SI-AT moodulis süttib roheline tuli, võite olla kindlad, et ankur on kinnitatud vastavalt nõudmistele.

Kohanda ja kinnita

SIW 6AT-A22 sensorid annavad teile teada, kui ankrud on ebakorrektselt kinnitatud - ala- või ülekeermestatud. Koos AT süsteemiga saate ankrut kohandada kolm korda.

Image alt text (optional)

LOOGE OMA PAIGALDAMISE RAPORT

Tulemuste kontrollimine pole kunagi lihtsam olnud. Ühendage SI-AT-A22 moodul arvutiga, kasutades standardset USB ühendust ja AT dokumenteerimise tarkvara. Kogutud andmeid kasutage näiteks paigaldusaruannete loomiseks.

Aruanne kuvab kõik kasutatud tooted, valiku (skanneerimine või manuaalne sisestus) meetodit ja tööde lõpetamise aega.

Antud aruanne tagab projekteerijale kindlustunde, et kõik ankrud on paigaldatud õigesti ja vastavalt sertifikaatidele.

Image alt text (optional)

MUUTUSED JULGUSTAVAD

SIW 6AT-A22 löökmutrikeeraja on sedavõrd intelligentne, et suudab tuvastada isegi sellise ankru, mida on juba pingutatud ja lõdventatud - kasulik funktsioon joonduvate kinnituste puhul (piirded ja aknad).

Antud protsessi puhul kasutab SI-AT-A22 moodul algoritmi, mis on välja kujunenud enam kui 10 000 testi põhjal. Tagades ankurduse täpsuse. Ankru fikseerimisel annab SI-AT-A22 moodul operaatorile visuaalse (kollane vilkuv tuli) ja heli märguande ning kuvab ekraanile teavituse.

Image alt text (optional)

ANKURDAMISE KOLM TÕDE

Ohutus. Tootlikkus. Heakskiit. SafeSet on Hilti poolt välja töötatud ja tunnustatud metoodika, mis tagab kiire ankurdamise ning kõrge ja ühtlase kvaliteedi.

SIW 6AT-A22 koos SI-AT-A22 mooduliga täidab SafeSet nõuded kuna see säästab aega ja vähendab kulusid ning eksimise võimalusi.

Jätkamiseks logige sisse