Ostlemine on muutunud veelgi mugavamaksVeebisaidi ostu eest tasumine pangakaardigaÜhenda oma profiiliga
Hilti

Omadused ja rakendused

Omadused
 • Kerge ja kompaktne, lihtsa ligipääsuga ja hästi manööverdatav samatelgne tööriist
 • Tööriista pea pöörleb 350°
 • Kaheastmeline lukusti, mis hoiab ära juhusliku käivitumise
 • Tööriist tõmbub automaatselt sisse, kui soovitud rõhk on saavutatud. Rikke või väärkasutuse korral hoiatavad audiovisuaalsed signaalid operaatorit
 • Heaks kiitnud paljud süsteemi tarnijad
Rakendused
 • Metalltorude pressimisulatus kuni 35 mm*
 • Plasttorude pressimisulatus kuni 40 mm*
 • * Need väärtused olenevad süsteemist. Õige ja ohutu pressimise tagamiseks lugege süsteemi tarnija originaalkasutusjuhendit.

Teenused

Hilti Tool Service
Hilti Tool Service

 • Teenindus on tasuta kuni 2 aasta jooksul; sealhulgas füüsiline kulumine, pealekorje ja kättetoimetamine
 • Tasuta perioodi järel on parandamise kuludel kindel lagi
 • 3-kuuline tasuta periood peale iga tasulist parandustööd
 • Kunagi ei ole vaja registreerimist või ostu tõendamist
Lisateave tööriistade teenuste kohta

Tootevariandid ja -komplektid

Tehnilised andmed

Dokumendid ja videod

Nõustamine ja tugi

Image alt text (optional)

TORUPRESS NPR 19-A

Torude paigaldamisel mängib olulist rolli töökindlus ja kiirus. Uus juhtmevaba torupress NPR 19-A kombineerituna meie teenustega tagab tugeva ühenduse.

Praktiliselt kõik hoonete torusüsteemid on tänapäeval teostatud pressimise meetodil. Antud meetodil on selged eelised - torude pressimine on kiire ja usaldusväärne. Kuid meie teeme ühe sammu edasi, uus juhtmevaba torupress NPR 19-A kombineeritud Hilti teenustega, avab täiesti uue maailma.

22V JUHTMEVABA PLATVORM KÕIKIDELE HILTI TÖÖRIISTADELE

Stabiilne jõudlus torude pressimisel koos Hilti 22V akusüsteemiga. Juhtmevaba süsteem võimaldab teil töötada paindlikult ja usaldusväärselt. Meie akud omavad väga pikka eluiga, mis on saavutatud tänu Cordless Power Care (CPC) tehnoloogiale, pakkudes stabiilset jõudlust ka nulltemperatuuridel. Isegi kui töötate meie kõige kompaktsema akuga, B 22/2.6 Li-ion saate teostada sadu toruühendusi päevas. Lisaks saate oma 22V akusid vahetada ja ristkasutada teiste Hilti juhtmevabade tööriistadega, tõstes produktiivsust ja paindlikkust.

PRODUKTIIVNE JA USALDUSVÄÄRNE TORUDE PRESSIMINE

Torupressid, pressi haaratsid, rõngad, täiturid jne, mis ei ole õigesti hooldatud võivad põhjustada planeerimata tööseisakuid. Halvimal juhul võivad hooldamata seadmed põhjustada lisakulusid ja kahjustusi. Hilti teenindus aitab vähendada võimalikke kahjusid.

Presstööriistad vajavad regulaarset inspekteerimist - tagamaks stabilne ja kvaliteetne tulemus. Tarvikud nagu pressi haaratsid, rõngad ja täiturid vajavad regulaarset hooldust.

Meie ON!Track tarkvara lahendus aitab teil paremini pidada arvet oma presstööriistade ja tarvikute osas. NFC märgised aitavad teil pidada arvet oma presstööriistade ja varustuse kohta, tagades tõhusa planeerimise.

Jätkamiseks logige sisse