Hilti ON!Track – Astuge digitaliseerimise maailma

Läbipaistev varahaldus, klientide tellimused ja dokumendid teie käeulatuses

Ehitusvaldkonnas on palju elemente, mis vähendavad tõhusust ja produktiivsust. Kogemused on näidanud, et mitteefektiivsed protsessid, kavandamata väljaminekud ja ebaproduktiivne tööjõud võivad moodustada kuni 25% projekti kogukulust. Nendel kuludel võib olla negatiivne mõju teie ettevõttele ja kasumile.

Soovite rohkem infot?

Võtke palun ühendust Hilti teenuste spetsialistiga

+372 506 3197

Saada e-post

Mida saab ON!Trackiga hallata?

Varade ja tarvikute jälgimine

Leiate vastuse küsimusele „Kus on minu vara?“. Saate ülevaate oma seadmetest igal ajal, ükskõik kus ja mis tahes seadme vahendusel.

Laenutatud seadmete tagastuskuupäevad

Te ei unusta laenutatud seadmeid – tööriistu, tellinguid jne – tagastada hoolimata sellest, kas laenutasite need kolleegilt või ettevõtteväliselt. Sellega väldite ebavajalikke väljaminekuid.

Töötajate ja varade koolitamine ning sertimine

Te ei pea meeles pidama, millal on vaja serte ja koolitusi värskendada – Hilti ON! Track tuletab seda õigel ajal meelde.

Inventari jälgimine

Te ei pea raiskama oma aega ebavajalike materjalide ostmisele, mis on teil laos juba olemas. Saate kontrollida inventari olekut rakenduses ühe klõpsuga.

Kavandatud hooldus

Te ei unusta enda varade kontrollimist, hooldamist ega kalibreerimist. Hooldust puudutavat teavet hoitakse ühes kohas – saate arvutada enne hooldusega alustamist parandustööde tasuvuse.

Kuidas saab ON!Track teid aidata?

Me oleme paigaldanud küpsiseid Teie arvutisse, mis muudab veebilehe kasutamist paremaks. Te võite muuta veebilehe küpsistega seotud seadeid igal ajal. Vastasel juhul eeldame, et nõustute küpsisefailide kasutamisega.